Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 éves kislányomnak a pelus...

2 éves kislányomnak a pelus alatt egy pár napja piros pöttyöket látok, máshol nincs neki. Mivel kezeljem? Próbáltam sudocremel, hintőporral, gyógyszertári popsikenőccsel.

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen Sudocremet használok, de erre nekem a Bepanthen vált be.
2014. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez kezdődő gonbás fertőzés. A Sudocrem ezen már nem segít. Előszőr próbáld meg a bepanthen plusz krémet ez kifejezetten erre van. Ha nem látsz javulást, akkor Canestennel vékonyan kend be a popiját minden pelenkázásnál.
2014. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de hátha valakinek segít a mi esetünk.

Kisfiam popsija elkezdett pirosodni, 2-3 krém kipróbálása után (sudo, bepanthen, stb.) olyan piros lett, hogy visított peluscsere közben. Elvittem gyerekorvoshoz, pelenkakiütésre kaptunk kevertetett krémet ls már másnap sokkal szebb volt. Azóta én nem kisérletezem itthon krémekkel, egyből viszem a gyerekorvoshoz, de van is itthon ez a krém mindig.

2019. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!