Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Megfázott a kislányom (2 éves...

Megfázott a kislányom (2 éves múlt), picit köhög láza nincs még, adjak neki valamit? Ambroxol, Lándzsás útifű szirup?

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:

ambroxolt adhatsz neki .köhögés mértékétől függően 2-3x 1.5ml-t.

Cebiont adj még neki

2014. márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Ambroxolt adnék neki, ilyen esetben én így szoktam. Ha nem lázas, akkor elkezdem adni neki, és ha pár nap alatt nem javul, akkor elviszem csak dokihoz. Eddig ha orvoshoz vittem, mindig csak ez volt a válasz, hogy orrszívás, köptető...
2014. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én lányom is múlthéten "akart" beteg lenni...lázas voltam, köhögtem stb. szerintem ő is elkapta volna. egyik hajnalban 39 fokos láza volt, levitte egy kúp meg 5 ml nurophen, és adtam neki életemben először ezt a lándzsás utifüvet, 2 nap múlva semmi baja nem volt. pedig ilyenkor rendesen belemászik ő is a betegségbe.
2014. márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor lándzsás útifüvet vagy Stodalt szoktam adni. Ambroxolt/ACC-t csak akkor, ha már rendesen köhög. A Cebion is jó ilyenkor.
2014. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat a Cebionnál a c vitamin cseppre gondoltatok?
2014. márc. 20. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!