Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen vizsgálatokat végez a...

Milyen vizsgálatokat végez a gasztroenterológus?

Figyelt kérdés
A két és 3/4 éves hasmenéses kislányommal több hónapos várakozás után végre eljutottunk a gasztroenterológushoz. A tél folyamán eszméletlenül sokat voltam betegszabin, mert gyakran beteg volt, influenzát hozott haza a bölcsiből, ilyesmi, most ugye megint hiányoztam, úgyhogy abban reménykedtem, hogy egy nap alatt minden szükséges vizsgálatot elvégeznek, de tévedtem. Levették a vérét, abból több mindent is megnéznek, de a befúvásos tesztből ma csak a fruktózt csinálták meg, és vettek széklet mintát. A doki közölte, holnap hasi ultrahang lesz, azt ma nem lehetett, mert az oldattól amit kapott a kislány felfúvódhat, befolyásolhatja a vizsgálatot. Mikor kiderült, hogy a fruktóz negatív, holnapra az ultrahang után laktóz terhelés is lesz. Szeretném megkérdezni azokat, akik már voltak ilyen orvosnál, hogy valóban nem lehet a fruktózt és a laktózt egy napon megcsinálni? Van még más valami, amit befúvással meg tudnak nézni? Van értelme még többet ott üldögélni egész nap a kórházban? Természetesen a gyerek egészsége a legfontosabb, mindent megnézetek nála, amit kell, de nagy szükségem van a munkámra, és szeretnék a lehető legkevesebb hiányozni, és a vizsgálatokat munka előtt/után megejteni. Van esetleg olyan magánrendelés, amely hétvégén nyitva van?

2014. ápr. 9. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy nap egy befuvasosat lehet megcsinalni. Hidd el, nem teged akarnak idegesiteni.
2014. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!