Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok ajánlani Budapesten...

Tudnátok ajánlani Budapesten olyan gyermekgasztroenterológust, akihez azonnal tudnánk vinni 4 hónapos babánkat?

Figyelt kérdés

a heim palba nem tudnak, csak későbbre időpontot adni.

Én meg szeretném megvizsgáltatni a lányomat.

- állandóan bukik, 3,4 órával később is.

- éjjel 10x felsír, (valamije fáj szerintem)

- egész nap nyűgöskődik, és folyik a nyála és persze folyamatosan bukik,



2014. márc. 5. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Felsiras, nyugosseg, nyalfolyas mind lehet a fogzastol. Az enyem ugyanezt csinalja, szinten 4 honapos. Sot alig akar enni,uncsi neki a szopizas + lehet faj az inye. En is orankent kelek. Az enyem azert is nyuhos, mert most o mindent akar, de semmit nem er el (egyedul), egesz nap mergeskedik... Pedig nagyon ugyes, fotog minden iranyba, szinte egyedul felhuzza magat ulesbe. De az azzonal akarom most megerosebb. Enyem non stop elokeben van, mert omlik a nyala, folyton cserelem, h a ruhaja ne azzon at. Es az enyem is tobbet bukik, mint valaha: hasonfekve szinte ugral a hasan, sztem tok normalis, hatonfekve amikor behergeli magat es vadul kalimpal a labaval, es amikor birkozunk, gyurmasszuk es "dobaljuk" rendesen - nem is csodalom. Szinten orakkal kesobb is. Az ejszakai felkelesek pedig nem csak a fajdalom miatt lehetnek, hanem mert mozgasfejlodese miatt ejjel is gyakorol + rengereg ingert dolgoz fel az agy. En is kivagyok, de ez van, sztem ez mind idoszaki sajatossag.
2014. márc. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha a dokid ad beutalót, hogy sürgősen kéri a vizsgálatát akkor előbb fognak fogadni.
2014. márc. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

van beutalőnk, de hogyan mondjam, hogy ez sürgős?

első: totálisan ez van nálunk is! azzal a különbséggel, hogy a lányom hátról hasra még nem tud fordulni, és ez is bosszantja.

de a többi egyezik


te hogyan altatod vissza? próbáltad azt, hogy nem mész be, ha felsír, hanem megvárod, hogy mi történik?

2014. márc. 5. 07:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mi 4,5 hónaposak vagyunk dettó ez van nálunk is. Ő is bukik még órákkal később is de nem olyan sokat. Hogy felsír az a fogzástól lehet az én babám kb 3-szor szokott felsírni , és még nyög is, de általában vissza tud aludni magától, vagy berakom a cumit a szájába vagy pedig sétálgajjel amig vissza nem alszik és közben énekelek neki. Anyála szintén a fogzástól lehet adj rá előkét.
2014. márc. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!