Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mitől köhög? Négy hónapos...

Mitől köhög? Négy hónapos lányom reggelente amolyan 'recsegősen' köhög. Nem lázas, nem náthás, az orrát ha szívom sem jön belőle semmi, akkor mégis mitől?

Figyelt kérdés
A köhögés időnként eddig is megvolt, mert sokszor nyelt félre evés közben, de most másabb a hangja. Orvos szerint a félrenyelés miatt pedig ez normális.
2014. ápr. 11. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
nálunk először köhécselt,majd szörcsögött,folyt az orra,olyan volt,mint a nátha. fogzáskor mindig ez van. a nyálkahártyái bekrepálnak.
2014. ápr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem száraz a levegő a szobájában?
2014. ápr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is a fogzásra gondoltam, jobb ötletem nem volt. Száraznak nem mondanám a levegőt, mert folyamatosan van párásítva, ha mással nem akkor a mosott ruhával, azt ajánlották hogy a szobában teregessünk :) a másik amire gondoltam hogy mivel végigalussza az éjszakát, ráadásul háton, reggelre az a kevés váladék ami az orrában lehet lefolyik a torkába. Orvos csinálna vele valamit? Mert eddig azt mondta rá h ez normális.
2014. ápr. 11. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!