Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Használt valaki a gyermekénél...

Használt valaki a gyermekénél Spiropent 0, 005 mg/5 ml belsőleges oldatot?

Figyelt kérdés
A kislányom 4 éves, kb. 1,5 hónapja köhög, már mindenféle köptetőt kaptunk, de a helyzet nem javul. Felkerestünk egy másik orvost, aki közölte velünk, hogy allergiás tünetei vannak, 6 féle gyógyszert írt fel, többek között Spiropent oldatot is. Elolvastam a tájékoztatást, egy kicsit megijedtem tőle, hogy ekkora a baj... Lehet, hogy mielőtt elkezdjük szedni, érdemesebb lenne egy komolyabb pulmonológiai kivizsgálás? Más is szedett ilyen gyógyszert?...

2014. máj. 3. 20:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Eléggé félek ettől a felpörgéstől.... meg mi van, ha a többi gyógyszert se nagyon bírja.... nem tudja egy gyerek elmondani, ha vmi baja van, gondolok itt arra, .. csak mondjuk nyugtalan...

szept-től kezdtük az ovit, igazából próbálom itthon tartani a köhögés idején is itthon volt másfél hétig,aztán ovi, és megint visszaesett, és plusz még a bárányhimlő. 4 éves koráig nem volt ilyen makacs köhögése... nem tudom mi lehet ez?!

2014. máj. 3. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!