Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha nem vált be az egyik...

Ha nem vált be az egyik köptető, van esélye, hogy másik jó lehet?

Figyelt kérdés
Nem volt sokat beteg eddig a másfél éves fiam, viszont ha gyógyszert kapott,az mindig hatott pár nap alatt. Most a Suspensio Terpinit írta fel a doktornő, de eddig nem használt. Úgy gondoltam veszek egy üveg lándzsád utifüvet.
2014. máj. 4. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, de azért 3-4 napig adni kell, hogy kifejtse hatását. Nekünk a prospan vált be most, próbáld ki.
2014. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

4 napig kapta, és most ugyanannyit köhög mint amikor szedte.

Prospan? Az homeós?

2014. máj. 4. 13:15
 3/7 A kérdező kommentje:

Oké,közben elolvastam,nem homeós.

Viszont 2 éves kor alatt nem ajánlják...

2014. máj. 4. 13:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Van, hogy három gyerekemnek három különféle köptetőt adok, mert mindegyiknél más szokott beválni. Hurutos köhögésre jó az Ambroxol szirup is 2 éves kor alatt, ha nem hurutos, akkor meg az izlandi zuzmó. A lándzsás útifű azt hiszem mindkettőre jó.
2014. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A suspensio terpini a legjobb köptető mind közül,értek hozzá sajnos,köhögős gyerekem van.1 hétig add neki,persze,hogy köhög,hiszen köhögteti.Ha letelik egy hét,és még szükséges akkor stodalt adhatsz.Lándzsás útifűből egyébként a Jutavit nagyon jó,alkoholmentes,kérdezz rá,nem-e kaphatja,mert az jobb mint a stodal.
2014. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megvettem a stodalt.

Nagyon kiváncsi vagyok, remélem,ez már jó lesz.

Lehet,hogy tényleg egy hétig kell adni nekik, de az orvos azt mondta,ha harmadik napra sem javul,vigyem vissza hozzá a gyereket...

2014. máj. 4. 15:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi,nem stodalt vettem, hanem PROSPANT.
2014. máj. 4. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!