Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van itt olyan akinek gyermekén...

Van itt olyan akinek gyermekének alacsony iga és igg szintje volt? Kinek mit tanácsolt az orvos és segíthet valami?

Figyelt kérdés
18 hónapos kisfiam iga szintje 16 mg/dl, igg szintje pedig 326 mg/dl, egy éves korától kap immunerősítőket, isoprinosint és broncho vaxom kúrát, az értékei csak romlottak. Állandóan náthás és köhög, nagyobb betegségei eddig nem voltak. Félő, hogy bármit elkaphat? Három hónap múlva ismét kap egy broncho vaxom kúrát. Többet nem tudunk tenni érte?
2014. máj. 12. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,valószínüleg kinövi,kérdés,hogy mikor.Ismerősöm fiának is alacsony,ő nem is tudott oviba járni,és a sulit is magán tanulóként kezdte.Számíts rá,hogy az ovi nem lesz neki jó megoldás 3 évesen.
2014. máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, már úgy tervezzük, hogy bölcsibe semmiképpen nem fog menni, ovit meg majd az orvos eldönti, de ha kicsit se javul akkor marad itthon. Ő a legfontosabb !!! Köszi a választ!!
2014. máj. 12. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet csak akkor fog kiderülni,ha már elkezdi az ovit,de ha mégsem bírja akkor majd halaszt 1 vagy két évet.

Nekünk teljesen rendben volt az eredménye,mégis mindent össze szedett,és állandóan beteg volt,így én is kivettem a bölcsiből.

2014. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!