Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mik ezek a pattanasok az arcan?

Mik ezek a pattanasok az arcan?

Figyelt kérdés
3 hetes kisfiamnak par napja pici apro pattanas szeru kutesek vannak az arcan.a kozepe feher,olyan mint a pati,mikor mulik el? kezeljem valamivel?
2014. máj. 19. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

tejkiütés is lehet

ne csinálj vele semmit, elmúlik

2014. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyatejes?? Mert lehet hogy allergiás valamire amit te átadtál neki. Vidd el orvoshoz vagy mutasd meg a védőnőnek.
2014. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
anyatejes,ami mivel nem elegendo ezert tapszerel potolni kell.
2014. máj. 19. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]



Ilyesmi az a kiütés?? Lehet hogy a tápszer nem okés vagy tényleg te ettél olyat ami a babának nem tetszett vidd el orvoshoz mihamarabb.

2014. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia nekünk ma 2 hetes a törpénk, pár napja nekünk is kijöttek az arcán apró pici piros foltok és olyan pati szerű kiütések, ma voltunk vele dokinál és azt mondta, hogy a meleg miatt, annyit tudunk vele csinálni, hogy ne fütsünk be annyira és forgassuk többet a fejecskéjét, hogy ne izzadjon le a pofija meg többet törölgessük az arcát langyos vizes kendővel, hogy felfrissüljön.Remélem tudtam segíteni.2hetes kisfiú anyukája!
2014. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babámnak szintén három hetes korában lett ilyen az arcán. Szintén tápszeres kiegészítésre szorult, vagyis inkább a tápszer volt a fő táplálék és az anyatej a kiegészítés (sajnos).

Két védőnő is látta, mindketten azt mondták tejkiütés.... de engem csak nem hagyott nyugodni, hogy mitől jöhet neki ki tejkiütés, mikor leginkább tápszert eszik.

Ezért elvittem dokihoz.

Tápszert kellett cserélni, mert tejfehérje allergia gyanus volt.

Azóta Milumil Peptit eszik, a kiütések pedig kb. egy hét múlva eltűntek.

Egy éves korában fogjuk kipróbálni a rendes tápszert (tejtermékek eddig tiltva vannak), és ha nem okoz nála problémát, akkor a tej továbbra is a tápszer lesz számára még egy ideig.

Most már 10 hónapos nagyfiú.

Szóval tényleg vidd el dokihoz!

2014. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinal es csak annyit mondott tejkiutes,majd elmulik es ne kezeljuk semmivel.
2014. máj. 21. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!