Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes anyatejes babám arcán...

3 hetes anyatejes babám arcán piros kis pattanások vannak, mitöl lehet?

Figyelt kérdés
a hormonok okozhatják, vagy amiket eszem attól lehet?
2012. jan. 2. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a hormonok,nálunk is pont ebben az időben jelentkezett.Pár napon belül elmúlt.
2012. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hasonló és a védőnő azt mondta, hogy ha az "előírtnál" (napi össz 2dl) több tejterméket fogyaszt az anyuka az is okozhat ilyen gyulladt pattanás szerű pöttyöt. Bár én töredelmesen bevallom, hogy ezt a 2dl mennyiséget rendszeresen túlléptem, mert én nagy tejtermékes vagyok.
2012. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekünk is volt és nálunk a paradicsom és az őszibarack okozta de ahogy elhagytam ezeket elmúlt!!de okozhatja tej és a hormonok is!!
2012. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 alaszka ***** válasza:
Igen, ahogy előttem írták. Mi anno a mogyoróra gyanakodtunk, miután megettem egycsomót, azután jöttek ki rajta. Sudocrem jó rá.
2012. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen! hát meglehet a csokitól van... mert ez az egyetlen dolog amit minden nap eszem, habár nem túl sokat :)
2012. jan. 3. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!