Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Galaktozémia betegség? Valaki...

Galaktozémia betegség? Valaki ismeri, esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés

1 hónapos lányomnak most küldtek egy papírt, miszerint újra kell végezni a vizsgálatot, mert az első eredménye nem lett bíztató..valaki tud róla valami pontosat? Holnap megyünk a háziorvossal beszélni.

Olvastam a tüneteket, szerencsére semmi nincs jelen a lányomnál.


2014. máj. 21. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is küldtek, sőt felhívtak, hogy azonnal menjünk be újabb vizsgálatra. Nekünk a SOTE 1. gyermekklinikára kellett menni, megvizsgálták, újra vért vettek, koponya és hasi uh-t csináltak, aznap délután lehetett telefonálni az eredmény miatt. Szerencsére negatív lett.
2014. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lemaradt: mondta az doktornő, aki megvizsgálta, hogy az esetek jelentős százalékában fals pozitív az első vérvétel, szóval ne ijedjetek meg.
2014. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Minket nem hívtak, csak küldték a levelet egy vérmintás kis lappal.

Szerencse hogy nektek jó lett az eredmény!

Én még tiszta ideg vagyok

2014. máj. 21. 15:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én is most kaptam meg a papírt, vasárnap lesz két hetes a lányom. Tiszta ideg vagyok, bár a doki nyugtatgatott, hogy ez előfordul, és nem pánikoljak, azért nem tudom nem halálra aggódni magam. Főleg az ijeszt meg, hogy értelmi fogyatékosság is felléphet... én meg örültem mint állat, hogy tudom tejjel táplálni a gyerkőcöt :-o holnap küldöm vissza a mintát. Nálunk volt sárgaság, de elmúlt, aluszékonyság meg nem tudom, relatív, eszik-alszik, de sokszor ébreszteni kell három óránként. Viszont van, hogy magától kel és kéri a kajcsit.
2014. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi utolsó hogy megosztottad a történeted! időközben megérkezett a vizsgálati eredményünk, Hála a jó Istennek minden rendben. nálunk is volt sárgaság, elmúlt, ő most 6 hetes, de ő is eszik alszik :) 200 mili megevett ma, mert kiváncsiságból fejtem neki és kivételesen üvegből kapta, utána aludt egy nagyot. éjszakát is átalussza egyébként. ne aggódj, nem lesz semmi gond! szorítok!
2014. jún. 5. 21:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Köszi kérdező a biztatást, örülök, hogy minden rendben Nálatok!
2014. jún. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
majd légyszives ird meg az eredményeteket!
2014. jún. 6. 16:54
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os válaszoló, remélhetőleg egy negatív eredménnyel vagy gazdagabb.

Az én kisfiamnak sem volt tünete, ugyanakkor az első vérvételen a határértéknél jóval magasabb értéket produkált, minket is hívtak telefonon, hogy azonnal be a Gyermekklinikára. Sajnos igazolódott a galaktozémia. Szerintem ahol sürgős, ott nem postán mászik a levél, hiszen minden nap számít.

2014. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló vagyok, megérkezett az eredmény, normál-negatív. Hála az égnek, nagyon örültünk!
2014. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lemaradt az előzőhöz, 8-as, sajnálom! Szegedi vagy (a Gyerekklinikáról gondolom...)?
2014. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!