Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki volt már ilyen helyzetben,...

Aki volt már ilyen helyzetben, vagy van tippje, mindenképpen írja le legyen szíves! Már elfogyott a türelmem. Késik a menstruációm. Terhesség az oka? Vagy a -már elmúlt- betegség miatt? Tényleg kéne a tapasztalat, vélemény! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

3. próbálkozós hónap. Most először 2 naponta voltunk együtt (azelőtt minden nap)

Szintén 3. hónap cicka+palástfű kombó, 31-33 napos ciklus.

előző hónapban 31. Eddig oké, elviekben az első esélyes hónapunk. (együttlétek eddigi sűrűsége miatt)

Na most.. beteg voltam 3 napig, 39,2-es lázzal. Most vagyok a 34. napom végén. Eddig mellfájás menstruáció előtt, most semmi, kivéve a mellbimbó érzékenységét. Nem érzem hogy meg akarna jönni. Fehér folyás, hol krémes, hol nem.

Szerintetek a betegség miatt késik ( eddig amiatt sosem), avagy sikerült a baba?

Korán teszteltem, majd hét vége felé szerenték ha addig semmi nem történik.


2013. júl. 2. 19:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom, mókásan hangzik hogy nincs türelmem, de mivel múlt hónapban 31. napra és cickafarkot is iszok, gondoltam most is így lesz. (már ha megjön a nem várt)
2013. júl. 2. 19:27
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem pár nap múlva tesztelj újra:)és szedj e vitamint!!
2013. júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nem a betegség miatt késik, és rendszeresen 31-33 napos a ciklusod, akkor a 34. napon a teszt már jó eséllyel kimutatná a babát.

Mit értesz az alatt, hogy korán teszteltél? Mikor?

2013. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat! Ment a zöld kéz!

Fogok is tesztelni Kedves Első, holnap reggel. :)

Sünike: hétfő reggel, 34. napon. remélem baba van és még nem mutatta ki.

Egy hete voltam beteg. 26-án kezdődött, 28 délutánra már úgy ahogy jól voltam. És kb. 30-ára nem vártam, max 1-re.

Kíváncsi vagyok mi lesz...

Még egyszer köszönöm hogy időt szakítottatok a kérdésemre! :)

2013. júl. 3. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!