Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kislányom szájpenészes nem...

Kislányom szájpenészes nem kicsit? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Kislányom nemi szervén is kijött a szájpenész okozta gomba ,védőnő szerint is az mivel a szájpenész végig megy a tápcsatornán ,igaz ez?

Boraxos glicerinnel is kenem ,neki meg sűrűn mosom ,szellőztetem ,meg boraxos popsikrémet is kaptam a patikában !!

Kérem irjon kinek mennyi idő volt míg elmult ez az egész borzalom,!

Alig eszik ,iszik a lányom

Ja csecsemő korában soha nem volt!!

Most 2 éves először jött ki!!

Antibiotikum kezelés után?

Ja fogzik is nagyon a hátsó két fogakcsája jön ,utolsó!!

Köszönöm szépen


2014. jún. 15. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Antibiotikum után sűrűn előfordul felnőtteknél is a gomba, mert felborítja a baktériumok egyensúlyát a szervezetben, ezért szoktak mellé probiotikumot előírni. Beszéld meg az orvossal, milyet adhatsz neki, vagy adhatsz-e neki.
2014. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hogyne adnék probiotikumot az az első patikában hogy veszek rögtön!

Protexint kapott 5 tasakkal ,és most Normaflort adok neki és ezért nem értem miért jött ki!!

Ilyen durván pláne!!

Tegnap az okos patikus nő ajánlatára megpróbáltam leszedni a plakkokat és olyan mértékben elkezdett vérezni a kis drága szája hogy borzalmas azóta is olyan rothadt vérszagu a kis szája hogy majd elájulok ,szegénykétől ráadásul terhes vagyok és így elég nehéz elviselni!

És mennyi ideig tarthat ez??

Amúgy köszönöm a választ

2014. jún. 15. 14:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak úgy fog eltűnni, ha ledörzsölöd a lerakodásokat, sajnos néha vérzik is, ez ezzel jár. Amúgy mi a dokitól kaptunk erősebb ecsetelős kikevert valamit,ami recept köteles. Ez 2nap alatt elmulasztotta.
2014. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát lehet orvos lesz ebből is, mert a szája mintha javult volna ici picit ,de a kis meni szerve iszonyu ronda ,olyan mintha leégették volna száraz és piros!

De kenem neki Dologéllel is

2014. jún. 15. 14:14
 5/9 A kérdező kommentje:
Már úgy értem a száját kezelem Dologéllel!!
2014. jún. 15. 14:15
 6/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__betegs..

Minden nap tartasz közvélemènykutatást? :)

2014. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A dologél szerintem sok mindent nem csinál a szájpenésszel.
2014. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azért jött ki a nemi szervén a szájpenész, mert átmegy a tápcsatornán... Apuka nem szájpenészes véletlenül...?
2014. jún. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mièrt szerinted apuka nyalogatja a nemi szervét? Úr isten ez milyen kérdés???
2014. jún. 26. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!