Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy tudnek hatekonyan cseppen...

Hogy tudnek hatekonyan cseppenteni a baba szemebe?

Figyelt kérdés
11 honapos kotohartyagyulladassal
2014. jún. 30. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Üdv, jelen 4 nap múlva 11 hós kötőhártya gyulladással. Én úgy csinálom, hogy lefektetem a hátára, a feje fölé tartok valami érdekeset, pl kulcscsomó, vagy egy csörgő játék, vagy mikor mit, mindig mást, ami épp leköti pár másodpercre, és közben beszélek hozzá nagy hangsúlyokkal, mintha valami érdekeset mondanék. Amíg azt figyelgeti, addig kb 10cm-ről belecseppentek egyet a szeme sarkába. Ő meg belepislogja, és kész is. Nálunk legalábbis így müködik a cseppentés.
2014. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én többet is cseppentek, így az egyik belemegy, a többit meg majd letörlöm. Meg lefogom, de akkor is mocorog, ezért csepegtetek több cseppet. Úgyis kipislogja ha végre sikerült belecsepegtetni.
2014. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!