Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Cumis hőmérőről tapasztalat?...

Cumis hőmérőről tapasztalat? Mindenhol csak azt olvasom hogy nem jo mert a gyerek kiköpi vagy nem terta elegendő ideig a szájában de akinél elfogadja a baba, pontosan mér?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szeritnem maradj a hagyományosnál, vagy popsiba mérd, de akkor vonj le 0,5 fokot, vagy hónaljba.

Mondjuk az én gyerekem nem cumis, így nálunk ez nem működött volna, de nekem teljesen beváltak azok a mérési módszerek amiket írtam. Popsiba nagyon piciként mértem pl oltás után, aztám már a hónaljba. Megfogom, odateszem neki, odaszorítom valamennyire a kezét, persze mozgatná, de elterelm a figyelmét, hamar megvan. Cumizni nem fog remélhetőleg sokáig, de egy normál hőmérő amíg el nem romlik tökéletes megoldás. Omron márkát vettem olyan aminek hajlik a vége.

2014. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is popsiban mérem neki de már mikor tisztába akarom tenni ordit mert azt hiszi lázat mérünk meg éjjel pl könnyebb lenne a cumissal,a fiam nagy cumis,szerintem nem köpné ki,ja a honaljban valo mérés meg kb kizárt mert olyan a fiam mint egy kis kukac,már az is nagy dolog hogy egy helyben maradjon,nem hogy még a kezét is lefogjam,öltözni is mászás,játszás közben tudom.de leginkább arra lennék kiváncsi hogy jol mér e,pontosan?
2014. jún. 24. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a fülhőmérő is jó megoldás lenne neked, nekünk egy Breuer van és nagyon jó.
2014. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!