Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mitől jelenhettek meg piros...

Mitől jelenhettek meg piros foltok a gyermek arcán?

Figyelt kérdés
1-2 napja van, hogy ha ketchup-ot vagy majonézt adok a kislányomnak (20hónapos), akkor ahol érintkezett az étel az arcával ott piros foltok jelennek meg. Már többször evett ketchupot és eddig sosem volt ilyen gond. Nem értem, hogy az utóbbi pár napban miért ilyen? Előre is köszönöm a segítséget!!

2014. aug. 18. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy allargiás reakció. Én nem adnám a gyerekemnek egyiket sem, a bolti ketchup és majonéz nagyon egészségtelen.
2014. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*allergiás
2014. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

20 hónaposnak még nagyon nem való sem ketchup, sem majonéz (kivéve ha házilag készített, mesterséges anyagoktól mentes)!!

Ne csodáld, hogy kiütéses lesz, ne etesd még legalább 1 évig ilyenekkel.

2014. aug. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már többször kapott és eddig még semmi baja nem volt tőle. Csak 1-2 napja van ez, hogy piros foltok lesznek az arcán.
2014. aug. 18. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valamit már evett bármikor lehet rá allergiás. Én van amire 35 évesen lettem allergiás. Persze egyáltalán nem biztos, hogy az.
2014. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!