Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit adtok kisgyermeketeknek...

Mit adtok kisgyermeketeknek (két év) ha szurtyog és folyik az orra?

Figyelt kérdés
Éjjel már hallottam,hogy tele az orra, ma meg folyik is. Más baja nincs, nekem is és a két nagyobb tesójának is csak ennyi a bajunk. Ezzel még nem rohanok orvoshoz.... Adtam neki Sinupretet de kihányta a kesernyés íze miatt,pedig teában adtam neki. Fenistil csepp elfogyott(felírós). Calcimusk van.Mit vegyek neki? Van bevált gyógyszeretek? Köszönöm, ha írtok!!

2014. szept. 15. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én hagymateát főztem neki, és sűrűn kell szívni az orrot ,hogy ne fertőzze vissza a váladék!
2014. szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyakori orrszívás, és mézes-citromos tea.
2014. szept. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cebion csepp (C-vitamin). Az enyémek a Sinupretet szívesen beveszik magában is, de a teát nem isszák :-) Egyébként mézes-citromos hársfatea jó a náthára.
2014. szept. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az orrspray nagyon jó, szépen leszedi a váladékot, kevesebbet kell utána szívni ill. fújni a nózit. Amúgy meg hagymatea és sok vitamin (enyémek Cebion Multit kapnak).
2014. szept. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jégtánc ***** válasza:
Cebion cseppet kap a lányom és Sterimar sprayt használunk.
2014. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!