Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nagylányommal GM diétán...

Nagylányommal GM diétán vagyunk és 2napja olyan hasmenése van hogy folyik belőle a széklet, ez normális?

Figyelt kérdés
A tünetei köt anno ilyen nem volt,laza széklet igen, de most rendesen mint a víz kifolyik belőle a széklet!Ez igy diéta elején normális?Ez a tisztulás jele lehet?Valakinek hasonló?
2014. febr. 22. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én valamiféle vírusra tippelek. Vidd orvoshoz, majd az megmondja. Addig adj neki valami probiotikumot. Könnyen kiszáradhat egy ilyen vírustól.
2014. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen,szerintem is inkább,most mondta egy ápolónő barátnőm h tegnap többen is mentek hasmenéses vírussal!
2014. febr. 22. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Remélem azóta már jobban van!? :)
2014. febr. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
so-so,még több a széklet!köszi az érdeklődést!
2014. febr. 23. 15:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Jobb lenne ha látná Őt orvos.
2014. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen,ha holnapra nem javul akkor orvos!mert ennyi nem volt még akkor sem mig aktív szakasza volt a lsiztérzékenységnek!
2014. febr. 23. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előző 2 válasz írója vagyok. Remélem minden a legnagyobb rendben lesz! :) Minden jót Nektek!!! :)
2014. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!