Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nem gondoljátok hogy a globáli...

Nem gondoljátok hogy a globális időjárás miatt ilyen betegesek a gyerekek, és nehezebben gyógyulnak?

Figyelt kérdés

Én már csak erre tudok gondolni, mivel olyan rohadt nehezen ,gyógyulnak ,és milyen érdekes hogy a régi gyógymódok ,pl cirtomos tea ,méz, nem használ semmit!

Tudom hogy régen is voltak betegségek ,de édesanyám nem emléxik hogy én ennyit lettem volna beteg!!


2014. szept. 21. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Épp ezen mérgelődök. A kisfiam 3.hete beteg! Elvittem orvoshoz kapott gyógyszert. Meg gyógyult. Rá két napra ismét elkezdett köhögni. Vissza vittem az orvishoz kapott másfajta gyógyszert. Meggyógyult ennek vagy egy hete és most ismét köhög... Én már nem tudom mit csináljak. Vissza viszem az orvoshoz de gondolom mit gondolhat hogy folyton ott vagyunk... :-\
2014. szept. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Azért van igy mert írtanak minket,a köcsög milliárdodok,nézzd csak meg a neten,google-ba írd be hogy chemtrail,vagy bilderberg csoport,meg fogsz lepödni,nem véletlen van annyi rákos beteg ma.
2014. szept. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Inkább amiatt van, hogy manapság divat a gyereket steril környezetben nevelni és a többség túlzásba viszi. Aztán csodálkoznak, ha gyereknek gyenge az immunrendszere.
2014. szept. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Régen nem vitték gyereket minden aprósággal orvoshoz es nem adtak neki mindenre antibiotikumot. A baktériumok egyre ellenállónak lesznek igy, egyre erősebb szert kell adni, hogy legyozzek őket. Az időjárásnak meg semmi koze hozza, max annyiban, hogy tul öltöztetik a gyerekeket Magyarorszagon, igy konnyebben fáznak meg.
2014. szept. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A 2.válaszolónak TELJESEN IGAZA VAN!!Hiába pontoztátok fullra le!!

3.4 válaszoló nektek is részben ,igen de régen nem voltak ilyen bacik amilyenek most hogy egyszerüen nem lehet az emberi szervezetből kiírtani!

És ami érdekes nem hiszitek el a fiamnak amikor elkezdte az ovit megvettem neki a legdrágább multivitamint gondoltam én jó teszek ,aha a Multi tabs immunoról van szó 4 nap után olyan taknyos lett ,hogy az hihetetlen!

Én azt mondta ellergiás lett a vitaminra ,mire a védőnő közölte hogy mivel multivitamin igy a torkában lévő bacikat is erősítem vele ,és végül megbetegszik!!

Ti erről mit gondoltok?

2014. szept. 21. 09:39
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
A chemtrail baromsag, multivitamin helyett meg zöldség es gyumolcs kell a gyereknek.
2014. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted mi az hogy "globális időjárás" ??

Ennek a kérdésnek nincs semmi értelme!

2014. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem kötöszködni kell meg belekötni a kérdésbe ,más tudott válaszolni???

Te nem???

Egyébként globális felmelegedést mégsem irhattam!

Mert a globális felmelegedés hatása ez a barom időjárás!!

Én ezt mint laikus és nem hozzáértő ember irtam,nem kell egyből leugatni!!

2014. szept. 21. 10:41
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem inkabb a taplalkozas valtozasa, mozgashiany es tulfeltes. Azert meg nem mindegy, hogy most van egy-ket taknyos gyereked, vagy 100 eve szultel volna negyet, akikbol meghalt egy-ketto...


A chemtrail meg szerintem azert hulyeseg, mert nagy a szorasa es olyanokat is mergezne, akiket nem akarnanak.... celszerubb lenne a vizhalozatot megbuheralni mint az egbol ossze-vissza sprickolni. Nekem nem logikus az egesz elmelet. Kulonben is aki nem bioeletet el hanem onkent vedeli a kolat, eszi a feldolgozott kajakat, parizsit, virslit, nem mozog, a vegyszereket a lefolyoba onti, az ne az eget kemlelje es ne sirjon, hogy mergezik a 'hatalmak'. Kinyirjuk mimagunkat az eletmodunkkal.

2014. szept. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg azért mert a legtöbb szülő betegen járatja a gyereket bölcsibe meg oviba,mert nem mer vele otthon maradni mert fél,hogy kirúgják.Ezért köhög,meg taknyol mindig mindegyik gyerek.
2014. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!