Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha másfél hónapig, hetekig...

Ha másfél hónapig, hetekig betegek a gyerekek egyhuzamban, akkor te mit csinálsz, otthon vagy te is hetekig és semmi mást nem tudsz csinálni csak amit a lakásban lehet ( pakolsz, takarítást)?

Figyelt kérdés

Influenza meg ilyesmi betegségek esetére gondolok.

Mit tudsz csinálni beteg gyerekek mellett? Tudsz felnőttes dolgokat csinálni?


2014. máj. 18. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz felnőttes dolog alatt? Nekem a takarítás, főzés is felnőttes dolog:) Ha meg a gyerek beteg, akkor ápolom, őt figyelem nem-e lázas, ilyesmi. Szerintem ez ilyenkor evidens. Ha nem lázas, jól érzik magukat, esetleg egy rövid séta.
2014. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
felnőttes dolog: pld. beszélsz valakivel, aki nem gyerek
2014. máj. 18. 09:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést.

Már miért ne tudnék felnőttekkel beszélgetni ezalatt?

Ha nagyon fertőzőek, akkor nem személyesen, hanem telefonon, interneten keresztül.

Amúgy meg másfél hónap alatt biztos vannak láztalan napok, ilyenkor az utcán is lehet beszélgetni, ha nagyon emberhiányod van.

2014. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az utcán nem szoktam beszélgetni, nem is köszönnek. ( Bp)

Unják az emberek. Felhívnak, elmondom, hogy betegek még mindig, beszélünk 2-3 percet és kész. Ez is hetente 1x, 2 emberrel.

2014. máj. 18. 09:48
 5/8 A kérdező kommentje:

Kicsit úgy érzem, mintha újszülöttel lennék itthon. :)

Jártam képzésre, na onnan kirúgtak közben, mert ennyi hiányzással nem lehet komolyan venni. Nem egymásra épülő a tanfolyam, de akkor sem tudom tovább folytatni.

2014. máj. 18. 09:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen betegségről van szó. Ha influenza, vagy megfázás, akkor a láztalan napokon mikor jobban vannak, akkor sétálunk. Mi is Budapesten lakunk, de errefelé szívesen beszélgetnek az emberek az utcán, sok ismerősünk van. Az ilyen séták felérnek egy társasági élettel.

Most bárányhimlősek, tehát nem tudunk kimozdulni. Mondjuk nálunk nagy a család, sok barátunk van, úgyhogy telefonon is sokat beszélünk, és nem csak a gyerekekről. Akik már átestek a betegségen, azok meg is látogattak minket. Egy szóval nem unatkozom, és a gyerekekkel is jól el tudunk játszani.

2014. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek olyan barátaim, akik jönnének hozzánk. A barátnőm messze lakik, van 2 kisgyereke, ingázik a melóba.

Sajnos itt még csak nem is köszön senki (vissza se)...néztem a szemekbe, hogy hátha, de keresztülnéztek rajtam...már a régi időkben is...gyerekes meg egyáltalán nincsen...se játszótér.

2014. máj. 18. 11:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Hat nalunk ez nagyon aktualis, a nagyobbik gyerekem februar

ota beteg, a kicsi aprilis ota, a ferjem is en is tobb mindent elkaptunk toluk, szoval 4unkbol 2 legalabb beteg egyszerre, de altalaban harom... Iszonyu, total kivagyok. Untakozni mondjuk nem unatkozom igy, az biztos, felnottekkel meg beszelek rendszeresen, a kulonbozo dokikkal pl... Egy heten min 2szer megyunk valamelyik orvoshoz, tobbszor telefonon ertekezunk. En mindenkinek panaszkodom mar :) ha jo az ido es nem lazasak, akkor setalunk, vkivel mindig osszefutunk, veluk is beszelek, a hazban lakokkal is, telefonon, skypeon a baratnoimmel, a csaladdal is, ok latogatnak is.

Egyebkent hol laksz Bp-en, hogy nincs jatszoter?

2014. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!