Rosszul csinalok vamit? Orrszivos kerdes.

Figyelt kérdés
Babam nathas,nincs eldugulva az orra szerencsere,de szorcsog. Eloszor nyomoj az orraba sterimar orrtisztito folyadekot,varok,aztan kosivom neki. Alig jon valami,pedig nagynehezen minden iranyba mozgatom az orraba,hogy kijojjon minenhonnan. Ezutan orrcseppet kap es ugya ugy szorcsog vagf meg jobban. Egy alkalom volt,amikor sok trutyit ki tuftam szedni,de a tobbinel bent marad. Rosszul cwinalok valanit? Lehet ettol arcureg gyulladasa?

2014. szept. 23. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak szörcsög és az orra sincs eldugulva, akkor ne csinálj vele semmit. Arcüreg gyulladása náthától nem lesz.
2014. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én csak sima babáknak való sósvizes orrcseppet használok, cseppentek várok(elvileg 3 percet kellene, de félek, hoyg akkor felszívja akár a homlokába, szóval hamarabb kezdem)először szemből egyenesen rövideket szívogatok nem hosszú másodpercekig, kb 4-ig számolok, hogy vegyen levegőt, utána folytatás oldalasan tartom az orrfalhoz(ami a két orrlyuk között van)utána lefelé tartom. így sok kijön neki, kb napi egyszer csinálom
2014. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy annyira kapalozik kozben,hogy alig tudom betenni az orraba.amikor sikerul es tudom iranyitani,akkor sem jon semmi de hallom a szorcsogest.nem,nincs eldugulva,de gondolom kellemetlen neki
2014. szept. 23. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:

én leszoktam fogni a kezeit, van egy félkör alakú játéka

[link]

lefordítva pont passzol kezet lefog, fejet szabadon hagy

és ablakkal szemben a baba, szóval látom is mi van bent az orrlyukban

2014. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és lefelé is irányítsd a szívót a szájüreg felé az orrban, onnan jön ki nálunk mindig a legtöbb
2014. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!