Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 éves. Meg volt fázva, de...

2 éves. Meg volt fázva, de még köhög. Milyen köptetőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Hörög a mellkasa kicsit, és olyan felszakadozó a köhögése, hurutos. Milyen köptetővel segíthetek neki, hogy könnyebben felszakadjon? Voltunk már orvosnál a megfázás elején de akkor még nem köhögött.
2014. okt. 5. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
ACC 100,vagy írass ki a dokival suspensio terpini-t.Ez a kettő ami a leghatásosabb.Sajnos nekünk olyan bajunk van ami miatt sokat kell köptetni,így képben vagyok :(
2014. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Stodal, homeopátiás, szerintem nagyon jó. Ambroxolt nem ajánlom. Az ACC-ből van már szirup is gyerekeknek, de még én is Stodalt ittam, mikor hörghurutom volt, szinte éreztem, hogy tisztul a tüdőm:)
2014. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már a stodalt,az egy cukros szirup semmi más!
2014. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 edit1979 ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, a Strodal-ra abszolút nem reagált a kicsim szervezete, mondjuk az Ambroxolra sem annyira, de valamivel hatásosabb.

Én hagymaszirupot készítettem neki, az eddig mindig bevált. :-)

2014. okt. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek más válik be. Amit az első írt, a Suspensio terpini tényleg jó, de ha ittál már borzasztót...nekem pl nem csúszik le a torkomon :).

Nekünk még a Sinupret oldat vált be, már első nap végére felszakad a váladék. Az innivalójába szoktam belecsepegtetni (egy kisebb adagba, hogy biztosan megigya egyszerre, mert önmagában ez is igen keserű. Én is ezt használom, nekünk jó.

2014. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először mi is a stodált használtu
2014. okt. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok,véletlenül elküldte..szóval nem vált be a stodál,nem javult semmit a kicsi,átálltunk a Sinupretre mi is,sokkal jobb
2014. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!