Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Büfizés közben: kevés barnás...

Büfizés közben: kevés barnás büfi szoptatott babánál, de csak egyszer. Volt valakinél ilyen?

Figyelt kérdés
Szépen büfizett az 5 hónapos fiunk,közben egyszer kijött kb 3 körömnyi nagyságú barna (csoki barna) büfi.Széklete rendben van,anyatejes+tápszeres,nem váltottunk tápszert sem,hozzátáplálást nem kezdtük el még.Hangulata jó,láza nincs.Gyermekorvos nem vette fel,de próbálom elérni.Vigyem ügyeletre,ha legközelebb ilyen lesz?
2014. okt. 15. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs begyulladva egy kicsit a melled? Akkor szokott barnás büfije lenni a szoptatott babának.
2014. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja,nem sebes a mellem,nem szoptatom,hanem lefejt tejet kap.Vagy esetleg az lehet,hogy a foga nő és az kavarhatott be?
2014. okt. 15. 17:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Begyulladva sem hiszem,hogy be lenne,szépen tudok fejni,mindig kifejem rendesen.Nem fáj,nem nyom,semmit nem érzek.Ha nem tudom elérni a dokit,holnap azért elviszem hozzá a kicsit.Játszik most is itt mellettem,látszólag jól van.Remélem nem gyomorvérzés...(nem fekete,tényleg barna,de egyből erre gondoltam)
2014. okt. 15. 17:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Valószínű a foga miatt volt;van egy kis vérhólyag az ínyén és abból jöhetett.Figyeljük,de ma is rendben volt minden.
2014. okt. 16. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!