Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késett 4napot, tegnap barnás...

Késett 4napot, tegnap barnás szerű folyásom volt meg ma is. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szeptember 2 an kellett volna megjönni a nem várt nak. Tegnap 6an barnás folyásom volt.azt hittem meg fog jönni de nem,csak barna van.és a hasam sem görcsöl mint ahogy máskor szokott. Csak szurkálás van a méhem körül. Rettentően tele lett a fejem és a mellkasom pattanással meg miteszerrel ami nem múlik,holott sose voltam pattis. Tegnap a párom kedvéért csináltam tesztet egy délutáni pisiből, de negatív lett,szerintetek lehetek terhes attól még?
2014. szept. 7. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha még csak most kellett volna megjönnie és délutáni vizeletből csináltál tesztet, az még nem jelent biztosat. A terhesség korai szakaszában még annyira kevés HCG van a szervezetben, hogy egy kevésbé érzékeny teszt, nem koncentrált vizeletből akár ki sem mutatja.

Érdemes egy érzékenyebb tesztet venni és reggeli, koncentrált vizeletből tesztelni. Ha negatív, akkor azért az már biztosabb eredmény.

És az is lehet, hogy meg fog jönni a vérzésed és nem vagy terhes. Velem is előfordult már, hogy 2-3 napig barnáztam, utána megjött rendesen. De olyan is volt, hogy 2 nap barnázás, 1 nap vérezgetés, 1 nap barnázás és ennyi volt a vérzésem. Egyik esetben sem voltam terhes.

2014. szept. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor terhes voltam, hetekig volt olyan, hogy 1-2 nap pecsételés, aztán napokig semmi, majd megint. Szóval lehetsz, ebből kiindulva. Délután én nem tesztelnék. Ha tényleg terhes vagy, holnap reggeli tesztnek már tutit kell mutatnia.
2014. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért gondolom hogy terhes lehetek mert nekem mindig pontosan jön még és mindig ugyanúgy. Barna aztán másnap erős görcsölés erős vérzés, aztán utána már csak pár napig vérezgetés... De most késett is, és csak barna Vn de az is elég csekély,és még csak görcs sincs (pedig az nálam csoda). Mikor érdemes orvoshoz mennem? Holnap reggel tesztelek egyet! Úgy izgulok ;) köszi a válaszokat :)
2014. szept. 7. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Csináltál tesztet?

Amúgy az a valakinek mindig pontos a vérzése is bármikor megváltozhat. Egyik barátnőmnek hosszú ideje napra pontos vérzései voltak, aztán elkezdtek babával próbálkozni és örült, hogy hú, neki sosem késik, most biztos terhes és nem volt terhes. És pár napos késéssel meg is jött neki. És azóta sem pontos már neki.

2014. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet... negatív... és sajnos még is jött... :( köszi a válaszokat
2014. szept. 9. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!