Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hólyagos szájra ti mit használ...

Hólyagos szájra ti mit használtok?

Figyelt kérdés
28 hónapos a fiam! Elég csúnya hólyagok vannak a szájpadlásán a nyelvén és a kis pofiján belül. Voltunk dokinál azt mondta ecseteljem c vitaminos sziruppal!??? Nem ér semmit! Igy vettem mundisal gélt az sem valami jó! Esetleg valki tud ajánlani valamit ami használ is a fájdalmat is enyhíti?
2014. okt. 18. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Fájdalomcsillapításra: Suspensio anaesthetica, ez egy mentolos oldat, és a hólyagokat lehet vele ecsetelni

Kipróbálhatod még, hogy vattapálcikával bekened neki Phlogosol oldattal

2014. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tantum verde spray. Mivel ez fájdalmat is csillapít, fertőtlenít is és még gyulladást is csökkent. Sőt, ha elérhető helyen be tudod kenni, akkor érdemes Carbosan gélt venni, az hámosít is és így sokkal előbb helyre jönnek.

De a Tantum verde vagy bármilyen fertőtlenítő szer, amit használhatsz ilyen kicsi gyereknek, azt mindenképpen, ugyanis ha ez éppen egy vírusos dolog, akkor ez terjed ám!

2014. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tantum Verde sprayt próbáld ki szerintem is, nekünk bevált. Gyereknél is.
2014. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt akartam először venni de nem adták ki mert hogy nincs még 3 éves.
2014. okt. 18. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
A Tantum verde spray-t kb. 2 éves kora óta használom a fiamnál, gyerekorvos ajánlotta.
2014. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!