Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » S. O. s. krupp? Mit csinaljak?

S. O. s. krupp? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Kb 10 nappal ezelőtt éjjel volt a fiamnak kruppos rohama. Nem először..tudtam mit kell csinalni..másnap voltunk dokinál. A következő két éjjelre felirta neki a szteroidos kúpot (tudom otthon csak vég szükség esetén lehet alkalmazni de itt külföldön ez a gyakorlat..hogy két este kúp aztán ugye a gyógyulási folyamat) 2 este míg kapta nem köhögött de aztán 3ik nap ismét de nem krupposan csak olyan sima száraz köhögés volt. Tegnap este volt hogy először nem köhögött, erre most megint hányt és befulladt.. visszaesett volna? Reggel viszem kórházba csak azt szeretném tudni hogy ilyen volt már vkinél hogy nem múlt el hanem visszaesett?
2014. okt. 18. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hideg pára. öltöztesd fel melegen és ültesd a mélyhűtő elé, dugja be a fejét és lélegezzen mélyeket.
2014. okt. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nehezen lélegzik, ne várj reggelig a kórházzal.
2014. okt. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hajnal 1kor kapott kupot mert nem mult el maskepp. Annyira nem értem..ez egy virusfertőzés..hogy lehet visszaesni?? Raadasul szteroidot kapott 2 napig..nalunk amugyis vagy egy hónap mire krupp után elmulik teljesen a köhögés úgy hogy mondjuk ha fut egy kört ne kezdjen el köhögni..
2014. okt. 19. 09:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi rutinos krupposok vagyunk,nekem azt mondták a kórházban,hogy akármikor befulladhat,illetve volt mikor 6 napig kórházban voltunk,és a 3.napra már tök jól volt,erre a 4.-re megint elkezdett ugatni.Kétségbeesve mondtam,hogy én ezt nem értem,tegnap szinte nem is köhögött,de azt mondták sajnos az aktuális időjárástól is függ.Kedden napsütéses szép idő nem ugat,szerdán köd és hideg,ugat.Kb így.Idegkicsináló egy betegség az már biztos...jobbulást nektek.
2014. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne felkeresni egy pulmonológust, ő tudna értelmes tanácsokkal ellátni. De ha azt látod, hogy húz a mellkasa, nagyon felemelkedik, lesüllyed, azonnal menjetek a kórházba. Az enyém asztmás lett, előtte volt pár rohama.
2014. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok,mi voltunk több alkalommal is pulmonológusnál,de érdemi tanácsokat nem tud adni krupp esetében.
2014. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk korán diagnosztizált aszthma lett, hasonló tünetek alapján. Tavaly áprilisban vittem el mindkét gyereket homeopátiás dokihoz (a nagy jelenleg 3 , a kicsi 1,5 éves), azóta nálunk megszüntek a tünetek, pedig a pulmunológus már napi gyógyszert adott. Az egyéb betegségek is 2-3 napos lefolyásúak, a korábbi 1 hét helyett, és egy sima f-sásból nem lesz zilálós, hörgős betegség, mint korábban. Talán ez is megér egy próbát:)
2014. okt. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül kiderült hogy hörghurut..voltunk kórházban is..inhalálnia kell csak. Antibiotikumot nem kaptunk. Már "szép" hurutosan köhög..de nem sokat. Viszont azt nem értem miért köhög amint kilépünk a házból.. ez meddig normális? Jövőhéten megyünk kontrollra.
2014. okt. 24. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!