Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tejfeherje allergias a 3...

Tejfeherje allergias a 3 honapos kislanyom, mit csinaljak az anyatejjel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sok korhazban eltoltott nap utan most eszrevettuk hogy amikor a pepti tapszert adtam neki akkor egyaltalan nem bukott, de ha szopizott utana egybol visszajott neki a tej, ebbol gondolja a doki hogy allergias. Most apasszam el a tejem? Pedig szuksege lenne az anyatejre es en is imadom ot szoptatni. Van valaki hasonlo cipoben? Tudna valaki segiteni? Koszonom elore is
2014. okt. 5. 04:14
 1/5 anonim ***** válasza:
van erre valami gyógyszer a gyereknek úgy tudom,és úgy szoptathatsz.
2014. okt. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

van ilyen enzim is, a lefejt anyatebe lehet beletenni, de lehet csak a tejcukorra van, a fehérjére nem. Bár ha nem vizsgálták, csak gondolják, akkor még a tejcukor is lehet a gondja.


Fejd le és fagyaszd le, eláll hivatalosan fél évig a fagyon, de továbbis szerintem és belefőzöd majd neki a főzelékekbe, ha már biztosan nem bántja.

2014. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor szoptathatod tovább, ha te kerülöd az allergén anyagokat. Magyarul te figyelsz oda, hogy mit eszel. Nem az anyatejre allergiás.

Nálunk is volt tejallergia-gyanú, én nem ehettem semmi olyat amibe a legkevesebb tej vagy tejszármazék található. Ezért abbahagytam a szoptatást (illetve azért is mert a kistesó már a pocakomban volt), de Ő már addigra 1,5 éves volt, tehát már nem volt szüksége rá.

2014. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Medvi ***** válasza:
Így van ahogy az előző írja. Ne igyál tejet és ne egyél tojást, anyatejre nem lehet allergiás senki, legfeljebb a benne lévő tehéntejre,ami akkor kerül bele, ha te megiszod. Melyik kórházban voltatok és melyik orvos mondta ezt?
2014. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek a valaszokat. A madarasz utcaiban mondtak de aztan egy het mulva meg azt mondtak hogy jah megsem az es szopztassam nyugodtan csak mellozzek egy ket dolgot az etrendembol. Na koszi csak elapadt a tejem es max egy nap egyszer tud szopizni.
2014. okt. 7. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!