Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » SOS! Váltott ki valaki mostaná...

SOS! Váltott ki valaki mostanában rectodelt 2dbos kúpot? Mennyibe kerül most?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 12:57
 1/7 A kérdező kommentje:
30mg-os.
2014. okt. 25. 13:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Drága mint a fene. írass prednisolon kúpot. Ugyanaz csak a gyógyszertàri vàltozat. 10 db 1000 ft körül van.
2014. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem van is itthon 30 mg-os.
2014. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de a prednisolon nem azonos a prednison nevűvel, utóbbi a Rectodelt hatóanyaga. Az árak meg gyógyszertáranként változhatnak, szóval legegyszerűbb lenne felhívnod a patikát, ahol meg fogod venni.
2014. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok várni, még ma kell. A kórházban írták fel a kislányomnak egész testre kiterjedt kiütés miatt. Az ügyeletes patikát nem lehet telefonon utolérni. Kikevertetni sincs idő. :(
2014. okt. 25. 13:41
 6/7 anonim ***** válasza:

30 mg-osból csak 4 vagy 6 darabos van. 6-ost írass, az 2136, míg a 4-es 5250.

Bár sosem értem ezeket a kérdéseket, mert mire ide beírják a neten meg is találnák a választ...

2014. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A receptre 2db volt írva, és mivel nem találtam meg, így itt kérdeztem... :/

Ja, és a főorvos félre diagnosztizálta a lányomat, nem kellett volna felírni sem a kúpot... Még jó, hogy nem volt az ügyeletes gyógyszertárban, és nem váltottuk ki. A főorvos szerint allergia, a gyerekorvos viszont megállapította, hogy vírus fertőzés. (Kéz-láb-száj) Emiatt a nagylányom is tiszta kiütés lett...

2014. nov. 2. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!