Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha popiban merem a lanyom...

Ha popiban merem a lanyom homersekletet, 0,5-ot, vagy 0,8-at kell levonni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 08:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
0,5
2014. nov. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
0,5-öt.
2014. nov. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

0,5


popi :-D

2014. nov. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. nov. 11. 08:55
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Végbélben( nem popiban) lázat mérni- mikor van már annyi féle lázmérő gyerekeknek-beteges szülők beteg játéka. Neked jólesik, ha bármit a fenekedbe dugdosnak? Nem? Akkor miből gondolod, h neki jó?
2014. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

0.5 fokot kell levonni ha végbélben méred.

Az 5-ös válaszoló! Hogy írhatsz ilyet, hogy beteges a végbélben mérni a lázat???!! ááá.. a kisbabáknál ott a legbiztosabb, ha pontos eredményt szeretne kapni a szülő. Az a beteges, aki ebbe bármi rosszat lát.

Valószínűleg az sem jó a babának, amikor orrszívóval kiszívjuk az orrát, de muszáj megcsinálni és kész, hogy ne legyen nagyobb baja. Gondolom azt mégsem érzed betegesnek.

És akinek hasfájós a babája és szélcsöveznie kell? Az is beteges? Ne segítsen a gyerekén??

Á, komolyan, bocsánat az offért, de kiakaszottt.

2014. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5 válaszoló, még friss az élményem: tegnap este a nem épp filléres digitális hőmérőnk szerint a lányomnak 36,6 volt a láza. Mivel irtó forró volt lemértük végbélben is: 38,5... ennyit a szuper új cuccokról. A gyerek meg se érzi, hogy méred a lázát ha énekelsz neki, vagy lekötöd a figyelmét.

0,5-t kell levonni egyébként.

2014. nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%

Egyáltalán nem ugyanaz, mint az orrszívó vagy a szélcső, mert ott nincs más alternatíva, itt meg van.


Soha nem mérném, soha nem is mértem baba lázát végbélben. Ha nem muszáj, nem dugdosunk semmit az intim nyílásaiba, akkor sem, ha még csak gyerek, ez akkor ezek szt csak nekem alapvetés.


Apropó, ugye, ti magatoknak is végbélben mértek lázat? (mivel mint tudjuk ott a legpontosabb:/)

2014. nov. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

0,5-öt.


[link]


Én is mértem végbélben, az a legpontosabb. Nem érzem betegnek magam:)

2014. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ, még az 5-ös hozzászólónak is, hiszen így én is kioktathatom, ahogyan ő engem. A Gyermekmentő alapítvány tanfolyamán, amit orvos és mentősök tartottak, kifejezetten NEM ajánlották a cumilázmérőt, fülhőmérőt stb. (megbízhatatlanok), hanem a digitálisat kisbabának POPI-ban mérve. na most ugye neki szájban és hónaljban lehetetlenség megmérni. Más: szélcső: mi a jobb, ha 1-2 órát is szenved a bélgörcstől a kisbaba, vagy ha megszabadítod 3 mp. alatt a fájdalomtól. Melyik a humánusabb? Kúpot sem adsz be, mert nem dugdosunk semmit a POPI-ba? Még sorolhatám. Nyilván az lenne a legjobb ha soha semmi ilyesmit nem kellene használni, és ha nem lenne a Világon fájdalom, sem szenvedés, sem semmi más, de van, és a kisebbik rosszat választja az ember.
2014. nov. 11. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!