Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy méritek a babátok lázát...

Hogy méritek a babátok lázát popiban?

Figyelt kérdés

nagyobb babák anyukáinak várnám a válaszát. 1,5 évesem egy pillanatra nem marad nyugton, összeszorítja a popiját, lábát ráncigálja ki a kezemből, stb. gondolom ez ismerős...

vagy próbáljam meg úgy, hogy hason fekszik?

hónaljban szoktam mérni de azért mikor tényleg lázas szerintem popiban jobb lenne


2011. jún. 21. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ekkor már hónaljban mértem. Szerintem semmivel sem jobb fenékben mérni. Amúgy is jobban meg tudod, hónaljban mérni. Öledben van, átöleled, fogod a kis fejét. Még a mozgása sem befolyásolja a hőt. Ha meg a fenekében méred, (mivel a tiéd ennyire ficánkol) le kell fognod. Negatív élmény társul a lázméréshez. Ezért is ajánlom inkább a hónaljat.
2011. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én Kislányom 15 hónapos, de teljesen nyugodtan fekszik, és tűri, pedig alapjáraton nagyon mozgékony, eleven gyerek.

Talán az a titok, hogy imádja a hőmérőt, és ilyenkor egy használaton kívülit adok a kezébe, és tök jól elvan vele, amíg én odalenn végzem a dolgom a másikkal. Igazából maga a procedúra bizti nem zavarja, a Férjem mindig mondja, hogy a szeme nem rebben, meg sem érzi, hogy valamit bedugtam a hátsójába.

Szóval szerintem próbáld meg valami játékkal, vagy mondókával, vagy amit szeret azzal elterelni a figyelmét. Nekem olyan is volt, hogy közben kekszet rágcsált.

A hónaljban történő mérést én nagyon ellenzem.

Én 26 leszek, és ha régi higanyosat, ha digitálisat tettem/teszek a hónom alá, egyszerűen nem mutat értéket,vagy csak minimálisat és extra falsat.

Nem vagyok gyogyós, tudom, hogy kell behelyezni, de vicc, ahogy mér. Én mindig nyelv alatt mérem magamnak, ott mutatja a legreálisabb értéket. Na de nem ez volt a kérdésed.......

2011. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is popiban mérek.

El kell foglalni, éneklés, bohóckodás, esetleg egy olyan tárgyat adsz a kezébe, amit amúgy nem kaparinthat meg stb.


Én is csak analóggal mérek, az popsiban csak 3 perc, hónaljban meg 10, és akkor is ficeregnek rendesen, továbbá én is csak magamnak érzem, hogy jó helyen van-e, még a 4 évesemnek is sokszor berakom, megmérjük, amikor tudom hogy lázas, és csak 36,0-ot mutat, tehát elcsúszott, újra kell mérni. Egy másfél évessel ezt nem érdemes szerintem...


Egyébként én a pelenkázón szoktam hanyatt fektetni, egyik kezemmel a lábait tartom, másikkal a lázmérőt, így ki lehet bírni a 3 percet, sőt ha nagyon lázas, akkor irtó gyorsan felszökik, kevesebb idő is elég, hogy kiderüljön: csillapítanom kell.

2011. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!