Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Küldenétek a helyemben ajándék...

Küldenétek a helyemben ajándékkosarat/virágot az orvosnak?

Figyelt kérdés

Van egy doktornő a kórházban, akit bármikor felhívhatok telefonon a gyermekeim betegségeivel. Magánrendelése sajnos nincs a városunkban, így mindig a kórházba hív be, ha problémánk van. Nagyon sokat segített már nekünk, és hiába kérdeztem mivel tartozom, soha nem fogad el pénzt.

Az elmúlt 1 hónapban a kisebbik kislányom nagyon beteg volt, rengeteget segített.

Arra gondoltam küldetünk neki valamit így Karácsony alkalmából, hálaképpen. Segítségével mind a kétszer megúsztuk a kórházi befekvést/kezelést.


2014. dec. 17. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben lehet, hogy vinnék. De semmiképp nem virágot, inkább amit írtál is, ajándékkosarat. Csoki, kávé, tea, valami igényeset és hasznosat.
2014. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így én is adnék ajándékkosarat.
2014. dec. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Ha megteheted, vigyél neki valami hasznosat. Ha van benne szaloncukor, az például biztos jól jön mostanság.
2014. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ajándékkosarat küldenék neki, (pl. kávé, tea, édesség, szaloncukor stb.).
2014. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, így fogok cselekedni.
2014. dec. 17. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!