Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Horkolás orrmandula nélkül...

Horkolás orrmandula nélkül mennyire normális?

Figyelt kérdés

6,5 èves kisfiamnak 2 ève kivettèk az orrmanduláját , nem nőtt vissza!

Ès egyszerüen nem tudom elképzelni mi baja lehet, meg emellett mèg 2 hónapja köhög nappal kicsit hurutosan èjjel meg szárazan 1 hónapja kapott antibiotikumot mert a dokinő szerint ezèrt köhögött, mert hatalmasak voltak a garatmandulája!

Szerintem semmi köze a köhögèsnek a mandulákhoz , voltunk egy csomó hekyen azt mondták nem látják okát amièrt köhög !! Már belebetegszem mi a fene baja lehet , mikor rákèrdezek nála hogy nem e veszi nehezen a levegőt vagy nem e fullad azt mondja nyugi abya nincs bajom!! Jelenleg a Preventan juniort adom neki ez egy immunerősítő!!


2014. dec. 27. 23:45
 1/5 A kérdező kommentje:

A nyugi után anya akart lenni bocsánat!

Doktornő azzal riogat hogy nehogy aszthma legyen a vègèn

2014. dec. 27. 23:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem túl nagyok a garatmandulái? Gégész mit mondott. Éjjel rendesen veszi a levegőt? Nincs légzéskimaradás?

4 és fél éves fimnak 2 hete kisebbítették a garatmanduláját, mert akkora volt, hogy összértek majdnem, nyeléskor össze is ért. Orrmanduláját neki idén májusban kivették.

A garatmandula kisebbítő műtét óta olyan csendben alszik, hogy sokszor azt hiszem, nincs is senki a szobában. Mivel ő is nagyon horkolt, ami a nagy garatmandula miatt volt. De neki légzéskimaradás is volt éjjel.

2014. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Allergiatesztet csináltak? Mert az én fiam allergiás is atkára, ami okozott neki köhögést és krákogást is. Ezekre kapott gyógyszereket.
2014. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves első pontossan ugyanez a bajunk èn vettem èszre hogy a torkán összeèr a mandulája a háziorvos erre adta az antibiotikumot amint irtam! De ugyan ugy köhög!Adtam neki izlandi zuzmót, sinecod szirupot ès már n tudom mit ki nem próbáltunk már!

De már kètszer is voltunk allergiateszten de hiába a poratkákra volt először 2/3 arányban aztán a következő teszten ezek nullásak voltak majd a korai fákra volt a teszt szerint. Kaptunk rá gyógyszert Cetirizint de adtam neki pár hètig de megint kögögött tehát szerintem ez már nála normális vagyis ha nem rosszabbodik akkor majd ha jön a meleg idő elmulik!

Nem tudunk már mit tenni Magyarországon nincs jó orvos ha beteg leszel megdöglik az ember de komolyan!!

2014. dec. 28. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:

szia. Kohog meg a kisfiad kedves kerdezo?

Ugyanaez van 4 eves kislanyomnal. December kozepe ota kohog. Kapott antibiotikumot ra az segitett azon, hogy ne legyen rekedt, kicsit talan szunt a kohoges, de ra 2 napra ujra kezdte.

En is mar sok mindent kiprobaltam, de nem segit, landzsa utifu, sinupret, stodal, kakukkfu tea. Most kezdjuk el a sinecodot. Azt nappal is kapta kisfiad vagy csak este?

Neki szaraz a kohogese, a hazi orvos szerint hatra csorog es azert van. De mar 5 hete igy van. Azt mondta szivjam az orrat es orrcseppezzem. De nem jon belole semmi az a baj hiaba szivom.

Voltunk tudogyogyasznal is, azt javasolta probaljuk ki a ventolint es ha attol elmulik aszma. Ahhoz meg kellene venni a keszuleket sajnos meg nem sikerult.

Ti jutottatok valamire?

2015. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!