Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy lehet az orrszivót...

Hogy lehet az orrszivót nagyon gyorsan tisztítani?

Figyelt kérdés

A porszivósat használjuk és csak ha beteg a gyerek. Most az. Általában evések előtt csinálom, a kajával nyugtatom, meg a refluxa miatt sem merem utána csinálni, nehogy bukjon.

A tisztitást napközben eddig a zuhanyfej dögönyözős erős sugarú beállításával végeztem és pikk-pakk kinyomta a benne levőt. De a legutóbbi betegség óta lecseréltük viztakarékosra a rózsát és a csapok is buborékot fújnak. Tegnap este 10 percet kinlódtam, még jó, hogy az apja itt volt és tudta etetni a manót.

Nekem sajnos nem jön össze, hogy naponta 5-6-szor kifőzzem, mert mire a forraláshoz jutnék már újra kell használnom, az éjszakai szívásról nem is beszélve. A csőkefe meg nem megy bele. Ti hogy csináljátok?



2014. dec. 31. 05:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyire nem spirázom túl..... Én úgy szoktam, hogy használat után a csap alá tartom jó meleg vízzel, ezzel kijön a trutyi, meg elmosom pl antibakteriális szappannal. Most rá is teheted a radiátorra hamar megszárad. De nekem volt hogy még vízes volt belül ez a szerkezet, de a porszívóba nem került víz, az a rész tárolja ilyenkor amit a porszívóhoz illesztesz. Mikor meggyúgyul akkor mosom el ennél jobban. Ha beszárad valami akkor beáztatom. Szerintem fölösleges minden alkalmom után sterilizálni stb. Mosd el meleg vízzel, valami fertőtlenítős mosószerrel és rá a radiátorra.
2014. dec. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sose főztem ki, szerintem szét is olvadna (vagy nem??)

Közvetlen használat után csap alá tartva egyből kijön a trugyi, utána szappant engedek bele, azzal is átöblítem és kész.

Max. 1 perc az egész.

2014. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is csak használat után meleg, fertőtlenítő szappanos víz, nekem adtak hozzá kis kefét, azzal kb fél perc az egész művelet.
2014. dec. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is forró vízzel egyből átmosom és hamar kijön.
2014. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem jön ki folyóvìz alatt, fogd be a végét, engedj bele egy kis vizet, és rázd össze, majd öblítsd ki. Nekem így mindig kijött rögtön. Utána elmoshatod valami fertőtlenítős szappannal, vagy be lehet dobni pl. fertőtlenítő folyadékba (pl. Chicco, fél órára kell beletenni, és a kész folyadékot 24 óráig használhatod).

Mondjuk én is csak akkor szoktam fertőtleníteni ha már nem kell és elrakom.

2014. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!