Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad kamilla teaval tisztita...

Szabad kamilla teaval tisztitani az 5 hnapos gyerek szemet konnycsatorna elzarodas miatt?

Figyelt kérdés
Mindig konnyezik es ugy vettem eszre,hogy ha megmosom a kamilla teaval,egy jo ideig szarazon tartja! Vajon meggyogyul neki,masszirozom is!
2014. dec. 22. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Úgy lásd el, ahogyan a gyerekorvos tanácsolta.


Kamilla teás áttörléstől semmi baja nem lesz, nyugtatja neki.

2014. dec. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van tejed, azal a legjobb anyatejjel is megmoshatod a pici szemeit.
2014. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha könnyezik, akkor hogy lenne elzáródva a könnycsatorna...?!
2014. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi azonnal orvoshoz fordultunk, kaptunk szemcseppet erre az esetre. A kamillás vizet nem javasolta az orvos! Tiszta vizzel törölgettem addig, míg nem jutottunk el az orvosig.
2014. dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nalunka kamila tea nem segitett hanem rosszabb lett tole ,de mindenkire mashogy hat. Az en kislanyomnak 3honapos kora ota elvolt zarodva a konnycsatornaj es igen azert folyik a konny ki mert a csatorna zart es nem tud athaladni rajta! Szoval en nagyon megszenvedtem vel csak a maszirozast ajanlottak mega szemcseppeket amik semmit se ertek anyatejjel is probalkoztam szenvidito fuvel mindennel, de sajnos semmi vartam hogy majd csak egy szep nap magatol elmullik de semmi itt nalunk Horvatorszagba nem csinalnak konnycsatona atmosast az orvosok csak ha betolti az egy evet addig semmi mert hatha kidugul magatol. Szoval az en kislanyom most egy eves mult kivolt irva mar a mutet altatassal . es nathas volt tokgyulladas es o meg kicsi nem tudja kifulyni az orrat es orporszivot hasznaltam neki hogy tisztan tarsam a nozijat parszor csinaltam neki es mikor mar telyesen ugy feladtam mar nem is remenykedtem hogy valami segithet az orporszivozastol megynilta csatorna a mutetet lemondtuk en lesem tudom irni hogy mennyire boldog vagyok ajanlom mindenkinek aki ilyen problemaval kuzd mi sokat szenvedtunk mindig csak ugy dolt a szemebol a konny iszonyu volt es most minden szupi rettento boldog vagyok olyan szep a kis szeme meg szokom nagyon furcsa hogy nem kell mindig torolgetnem
2015. jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nalunka kamila tea nem segitett hanem rosszabb lett tole ,de mindenkire mashogy hat. Az en kislanyomnak 3honapos kora ota elvolt zarodva a konnycsatornaj es igen azert folyik a konny ki mert a csatorna zart es nem tud athaladni rajta! Szoval en nagyon megszenvedtem vel csak a maszirozast ajanlottak mega szemcseppeket amik semmit se ertek anyatejjel is probalkoztam szenvidito fuvel mindennel, de sajnos semmi vartam hogy majd csak egy szep nap magatol elmullik de semmi itt nalunk Horvatorszagba nem csinalnak konnycsatona atmosast az orvosok csak ha betolti az egy evet addig semmi mert hatha kidugul magatol. Szoval az en kislanyom most egy eves mult kivolt irva mar a mutet altatassal . es nathas volt tokgyulladas es o meg kicsi nem tudja kifulyni az orrat es orporszivot hasznaltam neki hogy tisztan tarsam a nozijat parszor csinaltam neki es mikor mar telyesen ugy feladtam mar nem is remenykedtem hogy valami segithet az orporszivozastol megynilta csatorna a mutetet lemondtuk en lesem tudom irni hogy mennyire boldog vagyok ajanlom mindenkinek aki ilyen problemaval kuzd mi sokat szenvedtunk mindig csak ugy dolt a szemebol a konny iszonyu volt es most minden szupi rettento boldog vagyok olyan szep a kis szeme meg szokom nagyon furcsa hogy nem kell mindig torolgetnem :)
2015. jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy ezt leirtad! 6 hónaposak vagyunk már, már nem olyan vészes úgy látszik ki fogja nőni! Még nem tökéletes de sokkal jobb mint volt!
2015. jan. 28. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!