Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ti elvinnétek orvoshoz ha...

Ti elvinnétek orvoshoz ha csak az orra folyna?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Pontosan tudom mit mondana a doki, szóval tök felesleges.
2015. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Értelme sincs, ráadásul elkaphat vmit a váróban.
2015. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem, orrfolyással, kis köhögéssel sosem viszem, sőt mi több, lázzal is csak akkor, ha harmadik nap is lázas, akkor már okkal viszem dokihoz.
2015. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor elég ha a c vitamint adom? Vagy mást is kell?
2015. jan. 26. 09:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, most is folyik az orra egyébként.


Múltkor köhögött, folyt az orra, előtte egy héttel hányt, ment a hasa.

Felhívtam a doktornőt (nagyon rendes), mondta a hányásra mivel etessem, mit igyon és meddig nem kell lázcsillapító sem. Következő héten a köhögésre elvittem, megnézte, nem a tüdeje, hanem a torka miatt köhögött, de nem kapott rá semmit.

Annyit mondtak, ha zöldül a takony, ad orrcseppet, ha gondolom, de nem használtuk azt sem, elmúlt.


Csak a köhögéssel és 38.5+ lázzal viszem orvoshoz, orrfolyással, hányásos vírussal az orvos nem tömi semmivel szerencsére.

2015. jan. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Pont tegnap tört ki az orrfolyás a lányomon, este hőemelkedése is volt. Ma biztosan nem megyünk az orvoshoz (hacsak nem lesz nagyon rosszul), mert ma ezren vannak, még több vackot összeszed csak. Holnap délelőtt elviszem, ha lázas lenne.
2015. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem viszem.Ott a váróban sok mindent elkaphat.Viszont fontos az orr toalett.A lényeg hogy rendesen leszívd illetve öblögesd az orrát sprayvel hogy a baktériumok ne tudjanak megtelepedni.A hátát légzéskönnyítővel kenheted.Nekünk a baby luuf balzsam nagyon bevált.Nagyon sokáig elég egy kis üveg.2 éve használjuk alkalmanként.
2015. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kötözködésből, de a munkahelyen hogy veszik ezeket a napokat, amire nincs igazolás? Én leviszem, ha nem vuszem oviba, mert bár rendes főnököm van, de nem szeretném ha erre elmennének a szabijaim.


Amíg nem dolgoztam és csanába járt pár délelőttöt, orrflyásra, enyhe köhögésre nem vittem le.

2015. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is csak az orra folyt. Azt mondta a doktornő, tengervizes sós oldatos spray-t ajánlott, segített.
2015. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!