Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babát elvinnétek...

3 hetes babát elvinnétek náthával orvoshoz?

Figyelt kérdés
Pontosabban nem biztos,hogy náthás. Bizonyos helyzetekben -mikor szopizik,akkor egyáltalán nem- mintha el lenne dugulva az orra. Ma kiszívtam neki és jött is váladék,nem éppen elenyésző mennyiségű. Először sűrűbb,aztán még egyszer kiszívtam és akkor pedig ilyen áttetsző-szerűség. Szerintetek?
2015. jan. 11. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen, vagy ha megoldható hívd ki az orvost.
2015. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én elvinném. Ilyen kicsit nem ápolgatnék magamtól. Meg sztem jobb ha ránéznek még ha felesleges is.
2015. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vinném, vagy kihívnám.

Ilyen piciknél még nem szabad házi módszerekkel kísérletezni, lássa orvos, ha kell, mondja meg ő, hogy mit szabad adnom, kell-e egyáltalán...

2015. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én felhívtam bar nekem 6 hetes volt mikor először beteg lett. Szoval felhívtam hogy mit adjak neki vagy vigyem e be. Azt mondta nem kell bevinnem, és adjak neki cebion cseppet,meg szívják az orrát . Vennem kellet még sterimart, és Nasivin babyt :)
2015. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, ha az orrvaladek trutymos akkor doki.
2015. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lányom 6 hetes és én is elvittem náthás lett és kicsit köhögött. Mondta is a gyerekorvos, hogy rengeteg ilyen beteg kisbaba van idén:-(
2015. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Misszabza ***** válasza:
Mindenféleképpen, az ilyen kicsiknél nagyon fontos hogy orvos is lássa ha bármi tünet van!
2015. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha láztalan és nem zöldes az orrváladék, akkor fölösleges dokihoz cipelni, hogy esetleg ott is elkapjon valamit. Ennek a terápiája tengervizes orrspray, esetleg nasivin baby, ha nehezen kap levegőt az orrán és sok szopi. Sajnos sokáig kell szívni az orrát és többször befújni, hogy kijöjjön minden.

Ha lázas, köhög, vagy érdesen veszi a levegőt, akkor viszont el kell vinni orvoshoz, mert lehet, hogy antibiotikum kell.

2015. jan. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 5 és fél hósan betegedett meg először,de mindenképpen elvittem az ügyeletre(köhögött),hogy hallgassa meg a tüdejét a doki.
2015. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!