Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akinek ekcémás a babája,...

Akinek ekcémás a babája, hogyan kezelitek? Milyen kenőcsöt írt rá Nektek az orvos? Javult tőle?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban kellet kevertetni, nem volt benne steroid, mert nagyon kicsi volt akkor még. használat során elmúlt. azóta egyszer egyszer előjön ha nagyon hideg van.
2015. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Az én kicsim ekcémás. Amikor kijön, akkor Elocom kenőcsöt ír a doki.... Szerencsére egyre ritkábban jön elő, én készítem a mosószert és az öblítőt, figyelek a szappanokra és samponokra, így azért kordában lehet tartani. A doki szerint ha ennyire figyelünk, akkor még ki is nőheti! :)
2015. febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lencsibaba0121 ***** válasza:
2-es vagyok. Először 4 hónaposan jött ki, most 18 hónapos és kb 3 hónapja semmi!
2015. febr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Öblítőt hogyan készítesz kedves 2-es válaszoló?

Én egyelőre mosószódát használok a ruháihoz öblítő nélkül.

2015. febr. 3. 11:38
 5/7 anonim ***** válasza:
szia! ekcémára nagyon jó egy foreveres termék, Aloe propoliszos krém. drága, de hatásos, nekünk bejött ;)
2015. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lencsibaba0121 ***** válasza:

Az öblítőt így:

[link] Nagyon jó!

A mosószert pedig így :

[link]

2015. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2015. febr. 4. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!