Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyit csuszhatok az 1 eves...

Mennyit csuszhatok az 1 eves korban kotelezo MMR es Meningococco oltasokkal?

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az MMR 15 hónaposan kerül beadásra. A Meningococfus meg nem kötelező, szóval azzal akármennyit. A kötelezővel túl sokat nem, hacsak orvosilag nem indokolt.
2015. febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Meningococcus*


Elírtam sikeresen. :)

2015. febr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3 hónapot mindenképpen csússzál vele, mert 15 hónaposan kell megkapni....

meninget mi 18 hónapos oltásnál kértük

2015. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!

Kulfoldon elek es itt ezek a kotelezok 1 evesen!

1,5 honapja nem tudtam beadatni de az egyik orvos azt mondja raerek 1 honap mulva a masik meg hogy most kell...

Kivancsi voltam otthon mikor kell ezeket?

Otthon amugy melyik az 1 eves kozelezo oltas

2015. febr. 8. 23:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Fel evesen kapott utoljara oltast most 1 evesen kell es van meg 1,5 evesen es utana csak 5 vagy 6 evesen addig semmi...
2015. febr. 8. 23:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Itthon 1 évesen nincs kötelező.


0-6 hetesen, 2, 3, 4 hónaposan, majd 15 és 18 hónaposan vannak kötelezők. Utána pár évig nincs.


Mi egy nem kötelezőt adattunk be, a Meningococcus C ellenit. Azt 1 évesen kapta meg.

2015. febr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen fel eves kora elott is kapott sokat csak 0 evesen nem..azt hiszem egy vagy ket honaposan volt csak az elso oltas..

Nagyon koszonom a valaszokat!!!

2015. febr. 8. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!