Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 17 hónaposnál allergiás...

17 hónaposnál allergiás tünetek mitől?

Figyelt kérdés

17 hónapos a kislányom, már mindent eszik (diót, mézet kivéve) viszont még anyatejes. Eddig még semmitől sem volt allergiás a hozzátáplálás kezdete óta. Most a testén, hasán, hátán, nyakán piros foltok jelentek meg, illetve a szája körül. Nem érdes, hanem puha, enyhén kiemelkedik a bőrből. A lábain, karján nincsenek.

Semmi egyéb tünete (láza) nincs.

Nem tudom mire vélni, kivéve egyetlen dologra. Én füstölt ettem, s talán ettől, mert eddig ezzel még nem találkozott (nem ettem még eddig). De mivel nem ismerem az allergia tüneteit, nem tudom, hogy ezek azok-e? Vagy csalánkiütés? Vagy ez utóbbi az ételallergiától is lehet? Volt valakinek hasonló?


2015. febr. 14. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:

igen valszeg a füstölttől van

"Két éves korig semmiképpen ne adjuk: tartósítószert, ízfokozót,

mesterséges szinezéket, aromát, édesítőszert tartalmazó étel,

felvágottak, virsli, májkrém, szalonna, kolbász, füstölt húsok, zsír,

velő, pacal, köröm, kóla és egyéb szénsavas üdítők, csoki, chips, ropi

"


[link]

2015. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak ennyi idősen voltak kiütései, allergiavizsgálat negatív lett, elmúlt, nem derült ki mitől volt, nem tért vissza. De hétfőn vidd el orvoshoz, vírus is okozhatja.
2015. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!