Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyerekorvosotok elmondja,...

Gyerekorvosotok elmondja, hogy mi a baja a gyereknek, amikor elviszitek hozzá?

Figyelt kérdés
A mi gyerekorvosunk sose mond semmit,felirja a gyógyszert és kész. Nem kéne a szülőt tájékoztatni,hogy mégis mi a baja? Volt,hogy rákérdeztem,hogy a torka piros-e,vagy a tüdeje tiszta-e,vagy virus-e,de ez kicsit olyan kellemetlen,hogy én kérdezem. Nálatok hogy van ez?
2015. febr. 19. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is olyan, mint a sült hal, és még flegma is. A gyerekhez végtelenül kedves, nyugodt viselkedésű, de a szülőkkel elég érthetetlen a viselkedése.
2015. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvosok 90%-a ilyen. Legalábbis háziorvosnál, sztk-ban én eddig csak olyanokkal találkoztam, akikből harapófogóval kellett kihúzni, hogy legalább 2 szót mondjon. A gyerekorvosunk szerencsére pont nem ilyen.Mindig elmondja, mit lát (kicsit erezettebb fül, pirosabb torok...),hogy mitől lehet és ha kell felírja a gyógyszert.
2015. febr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elmondja. De olyan orvosnál, aki nem beszél, kérdezni szoktam. Egy recepttel simán sehonnan nem jövök ki.
2015. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mondja magától, akkor kérdezz nyugodtan, válaszolnia kell. Én is találkoztam már ilyen orvossal az ügyeleten, meg is kérdeztem, hogy akkor most mi a betegség, megmondta, hogy mandulagyulladás, de ha nem kérdeztem volna rá, kezembe nyomta volna a receptet szó nélkül, talán még az sem zavarta volna, ha köszönés nélkül megyünk el. Fura lények vannak, kérdezni kell őket.
2015. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen edig mindig elmondta
2015. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!