Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen lázcsillapító van...

Milyen lázcsillapító van otthon fél év körüli babátok számára?

Figyelt kérdés
kértem a dokitól ötletet de annyit mondott hogy kérdezzem meg a patikában. ti melyiket ajánljátok?
2015. febr. 27. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nurofen, Panadol és kúp (nem emlékszem a nevére) volt itthon.
2015. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak Nurofen. Más nem is igazán kell, mert ez egyből hat (szerencsére) mind a két lányomnál. HA mégsem, akkor a hűtőfürdő már igen.
2015. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Off: A gy.orvosod fantasztikus ember lehet.

Ennyi erővel vegyél magadnak otthonra egy orvosi lexikont és ha beteg a gyereked, akkor lapozd fel ..

2015. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezek vannak itthon :

nurofen kúp

nurofen szirup

panadolt baby

suppositorium npraminophenazoni

maxalen

germicid c

2015. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A doki ajánlására Germicid és Viburcol kúp, de szerencsére még egyik sem kellett. (8hónapos)
2015. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fél éves korukban Nurofen szirupot, és Germicid kúpot használtunk. Más a hatóanyag, magas láznál egyszerre is lehet adni. Egyébként 4 óránként váltva.
2015. febr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ez az, Germicid :)
2015. febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

germicid nekünk is van és azt irattam is fel még hogy legyen a hétvégére, de itt olvastam hogy jó ha van másik is ha esetleg a kúp nem használ.

kedves 3as. amúgy nagyon kedves doki, és csak az asszisztensével beszéltem az doki épp vizsgált, de engem is meglepett hogy egy tanácsa nem volt. de hát van ilyen :(

köszönöm a válaszokat.

2015. febr. 27. 14:19
 9/12 anonim ***** válasza:

A kúp viszi le legesélyesebben a lázt. Ha az nem használ akkor a szirupok még annyit sem használnak.

Nálunk Nurofen szirup, Panadol Baby, és Germicid C kúp van itthon.

Amikor lázas volt a sziruppal kezdtem lázat csillapítani neki és csak akkor adtam kúpot 6 óra múlva amikor az nem használt. A köztes időszakban pedig hűtőfürdő és egész testes priznic.

2015. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Germicid és nurofen :)
2015. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!