Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Vérvétel napja - iskolás...

Vérvétel napja - iskolás gyerkőcöd (alsós) aznap otthon marad vagy második órára bemegy?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Természetesen bemegy az iskolába, ilyen apróság miatt csak nem mulaszt?????
2015. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Az enyém otthon marad. Egy nap nem a világ. A tananyagot mg szépen bepótoljuk.
2015. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

ma 18:15

Egy vérvétel nem apóság. Én felnőtt létemre egész nap rosszul vagyok utána, szédelgek, fáj a karom...GYerekkoromban el is ájultam.

2015. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Otthon marad, a 3. órára érne be csak, így inkább nem erőltetjük.
2015. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Az enyém itthon maradna. Felsőben vagy középiskolában már talán beküldeném, természetesen csak ha jól van.
2015. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha jól érzi magát utána, akkor bevinném. Direkt nem csinálnék belőle nagy ügyet, hiszen valóban semmiség. Tőlem ne lásson olyat, hogy félni kell egy kis szúrástól.
2015. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ,hogy jól van-e.

Én már sokszor voltam úgy,hogy bementem volna,de sajnos nagyon könnyen leesik a vércukrom és általában a vérvételeim vége ájulás volt.(én se a tűtől féltem,hanem egyszerűen rosszul lettem attól,hogy nem ettem,és rengeteget kellett várni egy zsúfolt váróban)

2015. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ápolónő vagyok, így én szoktam levenni reggel ébredés után a vért. 9-ig várni szoktunk, ha nincs baja, akkor bemegy :)
2015. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Jajj.. :)) 5 éves kislányom is ment oviba vérvétel után, eszünkbe sem jutott, hogy ilyen miatt ne vigyük. :-D kapott utána egy kis csokit, mert ügyes volt, és ennyi. Nem kell ezt túlmisztifikálni.
2015. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ,hogy hogyan érzi magát utána és hogy könnyen megoldható-e,hogy aznap otthon marad. Pl 5 éves kisfiam nemrég vérvétel után majdnem elájult. Na igy biztos nem küldeném se oviba,se iskolába.
2015. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!