Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A lándzsás útifű szirupot...

A lándzsás útifű szirupot estére is adhatom, vagy inkább napközben és este valami mást?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondja, hogy hurutoldó és köhögteti a gyereket, valaki meg azt, hogy csillapítja a köhögést és éjszakára adható.
2015. márc. 5. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Adhatod, én is szoktam a gyereknek is, magamnak is. Sőt, nemrég láttam direkt éjszakait a DM-ben. A l.ú.-n kívül még van benne pár vitamin, stb, így drágábban adják. A régi beváltat vettem inkább, éjjel is adom, ha kell. Azért ha nagyon durva a köhögés, jobb, ha orvos látja, és esetleg receptre írható köhögéscsillapítót ad (pl. Sinecod, az egy csodaszer), nappalra meg hurutoldót.
2015. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!