Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 7 hónapos babámnak nagyon...

7 hónapos babámnak nagyon vörös terjedelmes a nyakán a folt. Nem kipállás. Lehet gyógyszerallergia? Narancsos nurofent és viburcol kúpot kapott.

Figyelt kérdés
Lehet gyógyszerallergia? Adtam neki fél ampulla calcimusc-ot ezzel ugye nem ártottam. Holnap viszem bőrgyógyászhoz.
2015. márc. 18. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Kend be hintőporral.
2015. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nalunk ez ekcema... sajnos. Ugyanigy a nyakan nagy voros folt. Szteroidos kremet kaptunk. Javult de meg mindig nem mult el telhesen.
2015. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elnézést a kérdésért, de szteroidos krémnek nincs alternatívája, főleg ilyen kisbaba esetében? Nem lehet, hogy inkább többet árt, mint használ?
2015. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az enyem masfele eves mar. Igaz nemnagy meg most sem, de mad nem hasznalt neki...

miert olyan veszelyes a szteroid?

2015. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt listázzák a mellékhatásait:

[link]

2015. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akartam senkit megijeszteni, interneten utána tudsz nézni, hogy milyen mellékhatásai lehetnek. Mivel sajnos személyesen is érintett vagyok a dologban, ezért a felírt gyógyszereknél mindig utánanézek, van-e benne szteroid (igaz viszont, hogy amit én szedtem gyógyszert régen, azt már betiltották). Tudtommal durva asztmáknál sokszor csak ez segít, körültekintően kell bánni a szteroidos gyógyszerekkel. Ezért is kérdeztem, nincs-e más alternatíva főleg kisbabáknál.
2015. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Befülledés, kipállás és kezdődő gombásodás 2 féle kencét és fürdetőt kapott.
2015. márc. 19. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor Hála Istennek nem kellett szteroid...
2015. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!