Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hat napja, hogy elkezdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat napja, hogy elkezdtem szedni egy bizonyos fogamzásgátló tablettát. Mi tekinthető már gyógyszerallergiának?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Hat napja, hogy elkezdtem szedni egy bizonyos fogamzásgátló tablettát. Semmi probléma nem volt vele, egészen tegnapig. Nehezen nyeltem és egy-két csalánkiütés jelent meg rajtam. Nem gondoltam, hogy a tablettától, ezért bevettem ma is, hogy biztos legyek a dologban. A tüneteim ugyanazok, a nyelés nehézkes, de érdekes módon csak pár csalánfoltra hasonlító kiütés jelentkezett rajtam. A kérdésem az lenne, hogy ez gyógyszerallergiára utal? Próbálkozzak még a szedésével, vagy hagyjam abba és menjek mihamarabb felíratni valami mást?

2014. aug. 16. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem kerdezd meg az orvosod vagy a neten is kerdezhetsz online dokitol
2014. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg,hogy a betegtájékoztatón mit ír,mit okozhat.

Egyébként,meg a nyelési nehézség nem játék...tapasztalat,én Sumetrolintól lettem allergiás,csak nekem sokkal durvábban jött ki,mert én a sürgősségin kötöttem ki vele...

Mihamarabb menj vissza nőgyógyászhoz és kérd ki a véleményét,írjon fel másik bogyót.

2014. aug. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)!"Szerencsére" kiderült, hogy mandulagyulladásom van és elég valószínű, hogy attól jöttek elő a csalánfoltok.
2014. aug. 17. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!