Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Heim-ben gasztroenerologian...

Heim-ben gasztroenerologian tenyleg sokat kell varni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok erdekelnek akik voltak ott/jarnak oda...

2015. ápr. 13. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Mármint mire bejutsz a járóbeteg rendelésre?

Nem szimplán sokat, hanem borzalmasan rengeteget!

Mi a dr. Lőrincz Margit osztályvezető főorvosnőhöz járunk, aki keddenként 1/2 10-től rendel.

Hiába érünk oda 8-ra, ált. mindig vannak már előttünk és ugye akkor is 2 órát várunk... Bejelentkezési sorrendben fogadnak amúgy.

1 beteg kb. 15-20 percet van bent.

Pici gyerekkel nagyon szörnyű procedúra. Tudom, mert sajnos már lassan 5 éve odajárunk, a kisebbik fiam 10 hónapos kora óta...

Ha valamit segíthetek, akkor kérdezz nyugodtan!

2015. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. A heten megyunk. Nagyon nem akarodzik ott ulni orakat. Nem tudom miert nem lehet negyedorankent kiadni egy idopontot. Mi most megyunk gasztrora eloszor. Itt mi tortenik? Csak felveszik a gyerek adatait vagy mar kivizsgalas is lesz? Vervetel pld?
2015. ápr. 13. 23:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig sajnos nagy valószínűséggel úgy lesz :( Bár lehet, hogy más dokik nem annyira leterheltek, mint akihez mi járunk.

Először ki kell tölteni egy csomó papírt, ezt az asszisztens adja várakozás közben. Utána az orvos alaposan kikérdez, lemérik a gyereket, megtapogatja a hasát, majd felküldenek a laborba.

A mi orvosunk így dolgozik.

Milyen problémával mentek amúgy?

2015. ápr. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagy a hasa a lányomnak. (Nem kövér) És zavarják is a nadrágok, mert a hasán mindig letolja. Kb ennyi amit eddig észrevettem. Dokink ajánlotta, hogy mutassuk meg szakorvosnak.
2015. ápr. 15. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!