Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A negativ anya adhat vért 0...

A negativ anya adhat vért 0 pozitiv babájának?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 24. 17:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0 csak 0tol kaphat.
2015. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nekem ezt mondták a kórházba hogy adhatok a babámnak ígyis vért.
2015. ápr. 24. 17:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Bocs közben elkuldtem, de a neten találsz táblázatot, ahol jól levan irva ki kinek adhat vért.
2015. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen tudom de akkor miért mondták ezt a kórházba?
2015. ápr. 24. 17:35
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha a kórházban azt mondták, akkor biztos ugy van. De az sem mindegy hogy vérre, vagy plazmara van szüksége. Ha szabad megkerdeznem mi tortent a babáddal?
2015. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
vérszegény, nagyon alacsony a hemotokrit értéke, és vért kell kapnia, ezért nem értem hogy én hogy adhatnák vért neki amikor elvileg nem is lehet.
2015. ápr. 24. 17:37
 7/15 anonim ***** válasza:
nem adhatsz. A táblázat, ami ajánlott valaki, semmit nem ér, max az érettségin bioszból... kizárólag csoportazonos vér transzfundálható.
2015. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Oh, nagyon sajnálom, az én fiam is vérszegény, meg én is. Szerencsére a mi helyzetunk nem ilyen sulyos. Jobbulást kívánok
2015. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

0 negatív adhat 0 pozitívnak, fordítva már nem.

Viszont több minden lehet ami miatt mégsem jó, mert nem csupán ennyi egy vércsoport, hogy 0 pozitív, hanem van még egyéb tulajdonsága, nem tudom szakszerűen leírni, de annak egyeznie kell. Szóval egyáltalán nem biztos hogy adhatsz neki.

2015. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ja bocsi, nem is figyeltem, hogy te nem is biztos hogy 0 vagy, mert nem írtad, csak én gondoltam, hogy biztos az vagy.

Szóval 0 csak 0-tól kaphat, adni adhat bármelyiknek, de mint írtam, nem csupán ennyi egy vércsoport meghatározás.

2015. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!