Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért vagyok rossz anya, mert...

Miért vagyok rossz anya, mert megműttetem a fim?

Figyelt kérdés
Februárban lesz 3 éves és most fogják kivenni az orrmanduláját.A barátnőm,a nagynéném,de még a saját szüleim is ellene van.Eddig ahány orvos látta,mind azt mondta,hogy igen,idővel meg kell műteni.

2014. okt. 9. 20:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
7%

Hány orvos az az "ahány"?

Azt hittem, leszoktak már a dokik arról, hogy minden gyereknek azonnal kivenni a manduláját, amint tüsszent egyet... én pont beleestem ebbe a divatba, ennek köszönhetően azóta majd' minden évben sikeresen torokgyulladásom van. Azért vagy rossz anya, mert ez egy felesleges műtét, gyógyszerekkel is lehet kezelni.

2014. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy rossz anya!!!
2014. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jót akarsz neki.szólval senkinek semmi köze ha több doki is javasolta akkor lehet benne valami. Màsodik voltam.A.
2014. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Szent Imrében 1 főorvos.Bethesdában,I sz gy.klinika,János Kórház 1 főorvos,I sz gy klinikán egy másik orvos.
2014. okt. 9. 20:42
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy emiatt rossz anya! Én is kivetettem annak idején. Amit az első ír az hülyeség. Van amikor a műtét a lehető legjobb megoldás.
2014. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
20%
5-ös, szívesen átengedem neked a torokgyulladásokat, ha ennyire szeretnéd... majd meglátom, mekkorát nevetnél a hülyeségen.
2014. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem bírja a tejtermékeket és a dr nőnk egy egyetemi tanár,azzal indított,hogy a mandulája miatt nem tolerálja a szervezete a tejet.Ezt első alkalommal mondta és utána jöttek a tesztek,ami mind negatív.Attól félek,hogy megy az oviba és ott adnak tejet,utána pedig menni fog a hasa nagyon.
2014. okt. 9. 20:45
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy rossz anya! Az orvosok nem véletlenül mondják hogy ki kell venni. Bár én 14 voltam amikor kivették, de előtte nagyon sokat betegeskedtem és csak akkor vették ki amikor már tényleg nagyon durva volt a helyzet. Egyszerre vették ki az orrmanduláimat, manduláimat és átmosták az arcüregemet. Láss csodát, azóta eltelt közel 20 év és csak annyit vagyok beteg mint mások. Az orvosok alapos megfontolás után műtik meg. Nem lesz a kicsinek semmi baja, simán átvészeli. Bízz az orvosokban és magadban :)
2014. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A gasztron voltak a tejallergiára a tesztek
2014. okt. 9. 20:46
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
"Azt hittem, leszoktak már a dokik arról, hogy minden gyereknek azonnal kivenni a manduláját, amint tüsszent egyet" Ez a hülyeség, amit írtál, nem az, hogy torokgyulladásod van! Kösz, nem kérem! Ha már ennyire szarkasztikus vagy.
2014. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!