Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A kislányom nagyon fél....

A kislányom nagyon fél. Bővebben lent!?

Figyelt kérdés
a kislányom mindig azonnal lenyelte a gyógyszereket, de mióta az algopirin ottakadt a torkán és nem meri lenyelni az antibiotikumot meg semmilyen gyógyszert. 20 perc mire le könyörgöm, és végig sírja. Mivel tudnam nyugtatni? Azt hajtogatja, hogy ottakad, megfullad stb!? Volt már olyan valakinek hogy ottakadt? Ugye tényleg nem lehet olyan nagy baj belőle? A lányom sírásától már kezdek én is kibukni.

2015. ápr. 25. 20:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10es vagyok még egyszer. Szerintem mellesleg a kisebb darabokra vágás helyett jobb ha egészben adod oda és megmondod hogy rágja szét nyugodtan. Egy negyed tabletta kisebb ugyan, de még mindig azt sugallja neki hogy ezt viszont egészben kell lenyelni. Ha ő maga rágja szét, saját maga irányítja a dolgot a saját megszokott nyelési ritmusában, és a szétrágott tabletta rögtön összekeveredik a nyállal, nem lesz száraz hogy kitapadjon. Valami száraz port szájba véve lenyelni sem mindig könnyű feladat, ha port írt fel az orvos tényleg jobb előbb mézzel vagy lekvárral elkeverni.
2015. ápr. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. ápr. 26. 16:28
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia. En 38 eves vagyok, de en is felek. Nagyon pici tablettanal is elofordul, hogy hozzaer a garatomhoz es ahogy vki irta fentebb, jo sokaig ugy erzem, mintha ott lenne. Konnyebb a csuszosabb feluletu filmtablettakat, kapszulakat bevennem, de csak akkor, ha boven van nyal a szamban. A legjobban ezt ugy erem el, ha egy kocka csokit megeszek es kozvetlen utana sok vizzel probalom lenyelni. A reggeli picike tablettanal pedig egy keves mezet veszek a szamba, arra a gyogyszert es egyszerre nyelem a mezzel, vagyis vizet iszom ra termeszetesen, ugy nyelem. Probaljatok ki egy vitamintablettaval, hatha a kislanyodnak is jobban sikerul igy.
2015. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!