Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyógynövényes talptapasszal...

Gyógynövényes talptapasszal csinált már valaki babának, vagy kisgyereknek oltáskivezetést? Hogyan kell?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Kisgyereknek ne csinálj ilyen kuruzslást! Mit kellene az oltáson "kivezetni"?
2015. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Mi a búbánat az a kivezetés? Az mire jó? :O
2015. ápr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Légyszi írd már meg ez mit jelent, komolyan kíváncsi vagyok. Sose hallottam még róla.
2015. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Ha a gyermeked egészsége a legfontosabb akkor fordulj tanult szakemberhez.

Jelen esetben ORVOShoz!


A természetgyógyászos gyógynövényes oltáskivezetős kuruzslásokat pedig gyorsan felejtsd el, mielőtt még kárt okozol ezzel az ostobasággal a gyerkőcödnek!

2015. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Senki nem beszélt kuruzslásról és természetgyógyászatról. Az oltáskivezetés egy gyógynövényes tapasszal történik, amit az oltásra kell ragasztani, illetve esténként a talpaira. Te magad veszed (veheted) meg. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, aki csinált ilyent már. Antal Vali adja hozzá a nevét, nem hiszem, hogy ez kuruzslás. Mindenkinek joga van eldönteni, hogy miben hisz, én nem a védőoltásokban. Nem gondolom, hogy kárt okoz"nék" neki, ha nem oltatnám be, nehézfémekkel teli oltásokkal, amiknek semmi hatásuk...de ugye kötelező. Egyszer megkérdeztem oltás előtt az orvost, hogy ugyan miért kell olyan betegségek ellen (kanyaró, torokgyík) beoltatni, amik már nincsenek is? Mert Szlovákiában van, ez volt a válasz. Nekem ahhoz mi közöm? Soha egy híradóban sem hallottam, hogy ennyi, meg ennyi torokgyíkos lenne, pedig megéltem 35 évet, pont az ilyenek miatt gondolkodom el...De ha már kötelező, akkor legalább a sok mérget szeretném kivezettetni, erre jó a tapasz. Én sem kritizálom azokat, akik hisznek az oltásokban, orvosokban, ti se tegyétek velem, ha nem úgy gondolkodom, mint ti. Miért van az egyébként, hogy tök sokan válaszolnak egy kérdésre, úgy, hogy nem tudják a választ,hanem a kérdezőt szidják... az ilyen válasszal mire menjek? Köszi!
2015. ápr. 28. 14:54
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es, sok tanult szakember van, orvosok, de nem feltétlenül fontos nekik a gyermeked egészsége, hiába neked az a legfontosabb. Hallottál már arról, hogy a gyógyszeripar a legnagyobb iparág a világon, vagy, hogy soha nem vizsgálták semmilyen vakcina hosszú távú hatásait, vagy mellékhatásait. A mi gyerekkorunkban volt méhnyakrák elleni oltás? Nem. Most van. Van mögötte egy legalább 20 éves tanulmány, hogy eredményes-e, hatásai, mellékhatásai? Pár éve találták fel és be is vezették...én azért az ilyesmin elgondolkodom, mi vagyunk, vagyis már a mi gyermekeink a kísérleti nyulak, majd 20 év múlva az ő példájukból megtudjuk, hogy milyen hatásai voltak.
2015. ápr. 28. 14:59
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Kedves Kérdező!


Az előző két kommented és kérdésed alapján teljesen egyértelmű, hogy a modern, tudományos alapokon nyugvó gyógyászathoz minimális mértékben sem értesz.


Ezt nem szemrehányásként és még csak nem is negatívumként említem.

Te nyilván más területen, más szakmában vagy otthon és vagy annak a területnek vagy területeknek az átlagosnál jobban ismerő szakértője.


A gyermeked egészsége és biztonsága érdekében megkérlek rá, hogy a

- bedöglött kocsidat ne a hentessel akard megjavíttatni

- az elszakadt cipődet ne a gyógyszerészeddel akard megvarratni

- pszichológiai szaktanácsért ne a villanyszerelőhöz fordulj

- és gyógyászati kérdésekben ne "tapaszos" meg piócás emberek sarlatánságait vedd alapul! :-)


Vagy ha a kocsidat eddig is autószerelőnél javíttattad, a szakadt cipőidet a cipésznél varrattad és lelki segélyért is inkább pszichiáterhez fordultál egyszerűen nem értem miért nem orvoshoz azaz szakemberhez fordulsz egészségügyi kérdésekben???

Ráadásul nem is a saját hanem az életed értelmét jelentő, számodra talán a legfontosabb személy, a gyermeked egészsége érdekében...


Mi okod van feltételezni azt a sok, már elnézést végtelen ostobaságot az orvosokról és gyógyszerekről amiket itt összeírogattál?

Az adott területről az ismeretek hiánya önmagában nem indokolja a fenti butuska állítások egyikét sem.

2015. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nyilván azért nem egy orvost kérdezek meg az oltáskivezetésről, mert ők beadják, és ez mellett is érvelnek, ezért keresek más helyen megoldást. Nem egyezik a véleményünk, de pont írtam, hogy attól még lehet békében egymás mellett élni, nem kell osztani az észt és mégegyszer azt kérném, az írjon, aki tudja a kérdésre a választ és nem csak engem fikáz. Én elfogadom azokat az embereket, akik az orvosokban, oltásokban hisznek, és ezt tartják jónak ÉLETÜK ÉRTELMÉNEK, de én pont nem ezt. Fogadd el és lépj tovább, keress olyan kérdést, amire tudsz is válaszolni! Ja és igen szakmabeli vagyok, vegyész, tudom miből áll egy orvosság és egy oltás...
2015. ápr. 29. 15:33
 9/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

Előre is kérlek, ne haragudj a hangnememért, nem veszekedni akarok, hanem inkább vitázni, mint eltérő véleményű normális ember, de az oltásellenes érveidet egyszerűen nem tudom hová tenni.

Vegyész vagy. Tanult ember ezek szerint. Akkor hogy lehetsz azon az állásponton, hogy a védőoltásoknak nincs hatása? Hogy lehet az a fő érved, hogy nincs diftéria? Miért nincs, tán nem azért, mert a lakosság átoltott? Szerinted, ha megszüntetnék az oltást egy az egyben, akkor nem térhetne vissza? Addig könnyű oltásellenesnek lenni, míg a többi gyerek be van oltva, tehát járvány nem nagyon tud kialakulni, így az oltatlan gyerek se fertőződik meg (őket nevezik a csúnya ANTSZ-esek potyautasnak, ami rendkívül otromba szó egy ártatlan kisgyerekre). De ahogy egyre több lesz az oltatlan gyerek, igenis térnek vissza kiirtottnak hitt betegségek, olvass utána, Amerikában gyerekek haltak meg kanyaróban, mert sokan már feleslegesnek tartották az oltást.

Antal Vali adja hozzá a nevét? Az ő neve mit jelent számodra? Nekem az összeesüvéselméleteket általában. Aminek van jó oldala is, mert bizonyosan vannak olyan témák is, ahol igaza van, de rendkívül kártékony tud lenni, ha nincs. Én nem venném készpénznek minden szavát, legalábbis ha oltásokról van szó.

A tapasz működését nem tudom igazán elképzelni egyébként. Hogyan működik, mi a mechanizmusa?

A másik nagy probléma, hogy egyáltalán van-e bárminemű kimutatható hatása? Honnan lehet tudni, hogy kivezetés nélkül az oltásnak biztosan szövődménye lett volna?

2015. ápr. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem értem, írtam olyan buzdítást, hogy senki se oltassa be a gyermekét? Leírom utoljára, én elfogadom, ha ti beoltatjátok, fogadjátok el ti is, ha én nem szívesen, de mivel muszály, így legalább a nehézfémeket és egyéb szennyeződéseket kivezettetem. Lehet érvelni mellette, mert azzal vagy csak tisztában, amit a mellette szólók mondanak, de én meg a másik oldalt nézem. Olvass utána, ha nem tudod miről beszélek, pár példa: higany és egyéb nehézfémek, biológiai szennyezők (pl: más betegségek vírusai), stb. Hogyan lehet, hogy ugyanannyi gyerek lesz beteg, azok közül, akik be vannak oltva egy adott betegség ellen, mint akik nincsenek. Hány anyuka halt meg anno, akik be voltak oltva H1N1 ellen? Ne vitatkozzunk, csak fogadjátok el, hogy vannak olyan emberek, akiknek nem az a véleménye, mint nektek...Én nem hiszek semmilyen öszeesküvés elméletben, de jobban érzem magam, hogy pl: nem használunk itthon semmilyen vegyszert, csak bionom termékeket. Nem fürdetem tusfürdővel, nem használok mosogatót és mosóport, magam főzöm term. anyagokból, az a tudat is megnyugtat, ha kivezettetem az oltást...ennyi...lépjünk túl rajta....törlöm a kérdést, már nem olvasom el a válaszokat, mert senki nem a kérdésre válaszol, csak engem fikáz...
2015. ápr. 30. 09:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!